Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felelőtlenség lenne 4. gyermek...

Felelőtlenség lenne 4. gyermeket vállalni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Férjem az építőiparban dolgozik. Én jelenleg GYED-en vagyok,de 10 éves munkaviszonyom van.Úgy érzem anyagilag jól állunk. Nem élünk nagy lábon,de mindenünk megvan.Albérletben lakunk,de havonta teszünk félre pénzt.

A "gyerekfelosztás" úgy van,hogy: enyém-tiéd-miénk. :) Szóval egy közös babánk van,de mindhárom fiút mi neveljük.


Most kicsit elgondolkoztam azon,hogy mi lenne ha belevágnánk mégegyszer...hátha kislány lenne (de persze nem csak ezért,mert imádok fiús anyuka lenni).Közös babánk nehezen sikerült (2év),mert fejlődési rendellenességem van,de a terhességem panaszmentes volt leszámítva 6-8 hetesen minimális barnázást.


Ja,amúgy idén leszek 30, a férjem 32.


Szerintetek felelőtlenség lenne újabb babát vállalni?


2013. jan. 4. 14:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mi bajod van???
2013. jan. 4. 14:15
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne felelőtlenség?

1, szeretnétek mind ketten még egy gyereket

2, anyagilag is rendben vagytok

3, te úgy érzed h 4 gyerekkel is simán boldogulsz

Szerintem ez két dolog a legfontosabb. Sok boldogságot és mielőbbi babásodást :)

2013. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem felelőtlenség! Ha van hova és neki is megtudjátok adni azt ami kell, akkor nincs kérdés!
2013. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

nem ide kéne írogatni kisfiam gondolkozz már el más itt esetleges segítséget vár menj a játszótérre jász egy kicsit

a kérdésre válasz ha úgy gondoljátok és meg tudtok élni miért ne

2013. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
1 esnek szántam
2013. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsi,de hűséges típus vagyok és normális válaszokat várok!!!
2013. jan. 4. 14:19
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden egyes baba csoda és ajándék. Ameddig senki sem sérül /anyagilag, érzelmileg, lelkileg/ addig szerintem bátran vágjatok bele!

Bár többen lennénk ilyen helyzetben, hogy nem számítanak a körülmények :)

Én mindig is nagy családot szeretem volna, de sajnos nekünk az anyagi helyzetünk nagyon szűkös és csak egy babának tudunk mindent biztosítani. De neki aztán tényleg mindent :)

2013. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyedül az albérlet idegesítene, kivéve ha van hova menni, ha kiraknak. De ha tényleg jól álltok, és akarjátok is, akkor miért ne.
2013. jan. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is simán vállalnám a helyetekben. Minden adott hozzá. Albérlet meg albérlet. Volt is, lesz is. Sok sikert!


Az unatkozó tinikkel ne foglalkozz! Véget ért a suli, péntek délután van, hazaért, és annyira szomorú és sivár az élete, hogy otthon ül a gép előtt és unalmában írkál. Részemről nem érzek ilyenkor haragot, csak szánalmat és sajnálatot. Ilyen fiatalon ennyire bunkónak lenni művészet.

2013. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ma 14.20 - igen sikítana - a röhögéstől, amikor levetkőzöl meztelenre :)


KÉrdező, szerintem vágjatok bele, fiatalok vagytok, viszonylag jó egzisztenciával, mindketten szeretnétek - hajrá:)

2013. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!