Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felelőtlenség lenne 4. gyermek...

Felelőtlenség lenne 4. gyermeket vállalni? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Férjem az építőiparban dolgozik. Én jelenleg GYED-en vagyok,de 10 éves munkaviszonyom van.Úgy érzem anyagilag jól állunk. Nem élünk nagy lábon,de mindenünk megvan.Albérletben lakunk,de havonta teszünk félre pénzt.

A "gyerekfelosztás" úgy van,hogy: enyém-tiéd-miénk. :) Szóval egy közös babánk van,de mindhárom fiút mi neveljük.


Most kicsit elgondolkoztam azon,hogy mi lenne ha belevágnánk mégegyszer...hátha kislány lenne (de persze nem csak ezért,mert imádok fiús anyuka lenni).Közös babánk nehezen sikerült (2év),mert fejlődési rendellenességem van,de a terhességem panaszmentes volt leszámítva 6-8 hetesen minimális barnázást.


Ja,amúgy idén leszek 30, a férjem 32.


Szerintetek felelőtlenség lenne újabb babát vállalni?


2013. jan. 4. 14:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
szia(sztok) :) már országokban aZ ALBÉRLETNEK, LAKÁS/HÁZ BÉRLÉSNEK HATALMAS KULTÚRÁJA VAN, NÁLUNK MÉG NEM TERJEDT EL, DE ln nem lennék ellene, csak emiatt biztos vállalnék még egy babát, látom, nálatok se ez a gond, igazából nincs is gond, szerintem hajrá:) a hsz. eleji nagy betűkért elnézést
2013. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!

Örülök,hogy ennyien így vélekedtek!!!

Szép hétvégét Nektek!!!!

2013. jan. 4. 16:50
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne felelőtlenség?

Mi is 32 és 30 évesek vagyunk (csak fordítva), és a 6. babánkat várjuk (mind közös és mind tervezett). Hála Istennek, jó anyagi körülményeink vannak, szeretjük nagyon a gyerekeket, mindig is sok gyerekről álmodtunk! Lehülyézhetnek sokan, de tudjuk, hogy jól döntöttünk! A gyerekek is nagyon élvezik, folyton fűznek, hogy legyen újabb kistesó (mert még nem tudják). Szerintem a tesóknak is jót tenne! Sok sikert! :-)

2013. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!