Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felelőtlenség volt vállalni...

Felelőtlenség volt vállalni ezt a gyereket?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 29. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen, szerintem felelőtlenség. Csodálatos élete lesz ennek a szerencsétlen gyereknek!
2015. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%

én nem vállaltam volna

ha ő így élt le sok évet, tudhatja, hogy mire számíthat a gyerek, kegyetlen lesz vele a világ!

2015. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem ő a szar szülő, hanem a társadalom a szar!!!!
2015. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem mondtuk, hogy szar szülő, de ha tudja hogy neki milyen nehéz miért teszi ki ennek a gyerekét? (Különben meg szar szülő, most hogy így belegondolok) A társadalom miért szar, kedves hármas? Itt nem az a baj, hogy látható esztétikai problémái vannak a kislánynak, hanem súlyos orvosi gondjai is, neki akkor is nehéz lenne ha nem csúfolnák az emberek. Nem tud enni, nem hall. Ehhez nem kell a társadalom!
2015. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Igazad van! 3-as vagyok. Azt nem is olvastam,illetve elmentem afelett,hogy nem tud enni,nem hall. Tehát nem csak esztétikai. Ez esetben valóban nem a társadalom a "szar"


Hát én nem szültem volna gyermeket így. Szegény.

2015. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Úgy vállaltam volna (egyáltalán az egész lombikot), ha plasztikával megoldható lenne a dolog (és fizetni is tudnám). Végül is az apa is teljes életet tud élni (lett családja is).

Ha természetes úton nem tudott megfoganni, akkor direktbe nem erőltettem volna.

2015. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

"emellett folyamatosan folyik az orra, nehezen eszik és a belső füléhez sem vezet járat, így csak egy beültetett hallókészüléknek köszönhetően érzékel hangokat – és azokat is csak akkor, ha amúgy csend van körülötte"


igen, aki így bevállalja azt lehet rossz szülőknek nevezni, mert egy testileg nem ép gyereket vállaltak, akin külsőleg is ott vannak a jelek és sok bántást szenvedést fog átélni az életében a gonosz társadalom miatt... igen gonoszak az emberek, ez van, ezért nem kéne ennek külön kitenni!

2015. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
7-es: Miért az emberek a gonoszak? A gyerek nem tud enni,nem hall. Mi köze ennek az emberekhez? Az hogy csúfolják azt lehet gonoszságnak mondani, de az, hogy súlyos problémái is vannak mellette ahhoz nem kell gonosznak lenni. Az sajnos szegénynek adott.
2015. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

hány olyan beteg ember van akit kiröhögnek? sok!

érdekli ez a legtöbb embert? nem.

2015. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Önzőség, nincs miről beszélni. Ennél enyhébb genetikai bajokkal sem jutna eszembe gyereket vállalni saját génjeimmel, és ez nem arról szól, hogy csúfolni fogják-e. De ha engem csúfoltak, a gyerekemnek nem akarnám ezt. Azt meg főleg nem, hogy hallássérülten, és egy sor rendellenességgel szülessen, ami miatt igenis hátrány éli, és nem a "csúnya rossz" társadalom miatt.


Miért nem hoztak spermadonort? Az is az ő gyereke lenne (még ha biológiailag nem is), és nem lesz egy ilyen beteg és torz.


Itt sok a képmutató ember, meg a cikk alatt is nyáladzani, hogy milyen édes, szép kislány. Kinek akarnak az ilyenek hazudni?

2015. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!