Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mernetek sgitseget kerni?

Mernetek sgitseget kerni?

Figyelt kérdés
Az oviba, ahova az kislanyom jar, az egyik gyerek anyukajarol van szo. Olyan bombaalakja van, hogy leirhatatlan, mint egy bikinimodell, raadasul neki 2 gyereke van. Volt mar tema a tobbi anyuka kozott, mondtak, hogy sportol es odafigyel mit eszik. Vegulis, nem egy bonyolult keplet, ha belelgondolok. :D az orvosnak panaszoltam, hogy itt faj, ott faj, lepcsozestol kifulladok stb. Mondta, hogy sportoljak, egyek kevesebb cukros, lisztes etelt, de nem tudtam nekallni. Mindig elcsusztam stb. Kezdem egyre rosszabbul erezni magamat boromben. Tudom, hogy a sport jo, millioegy pozitiv elettani hatasa van. A ferjem tamogat, hogy mozduljak ki, spotoljak, usszak, barmit amit szeretnek. Az emlitett anyuka nagyon jofej, kedves. Meg mernetek kerni, hogy lasson el par jotanaccsal? Nem ereznetek cikinek, hogy egy modellalkatu notol tanacsot kerjetek, ugy hogy kb egy labdara hasonlitotok? :(
2015. márc. 19. 17:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Dehogy, nyugodtan kérdezd meg! Pont azért érdemes tőle tanácsot kérni, mert rajta látod is, hogy használ, amit csinál.


Ha egy tippem lehet, majd mindenképpen fokozatosan kezdd el, mert nagyon nehéz egyik napról a másikra áttérni, sőt, nekem azok a kísérleteim szinte mind kudarcba fulladtak. Én nagy sütievő voltam, liszt, krumpli, cukor, és szinte semmit nem mozogtam. Szép fokozatosan kell elkezdeni, és akkor tartható, tehát pl. először emeled a zöldség-gyümölcs arányt, vagy csak kiváltod a reggelit gyümölccsel vagy zabos műzlivel, ezt csinálod 4 hétig, utána a következő 4 hétben heti 1x fél-1 órát elmész mozogni, ha már ez is megy, akkor 4 hét múlva emeled az adagot.


Ha nem szoptatsz, és nincs egyéb egészségügyi akadálya, én ajánlom neked az 5 tibeti jógagyakrolatot, ami max. 15 perc naponta (a legelején csak 2, és úgy emelkedik hétről hétre 15-re), szép fokozatos, és be lehet gyorsan iktatni pl. reggel egy picit korábbi keléssel.

[link]

Itt videó is van hozzá. Én az egyéb magyarázatokat nem néztem meg hozzá, mega videót is áttekertem a gyakorlatokhoz, és azokat csináltam.


Szóval fokozatosan, és menni fog. A kevésbé jó kajákat is szép lassan ahgyd el.

2015. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Majd azért írd le, mi volt! :)
2015. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én egyszer megkérdeztem az oviban egy anyukát, aki ráadásul már 40 éves, hogy mi a titka és kiderült, hogy semmit sem mozog és fogalma sincs az egészséges táplálkozásról. Tésztát eszik rántott hússal és sült krumplival, na meg édességfüggő, így szerinte csak annyi, hogy nagyon szerencsés géneket örökölt.

De tényleg nagyon jól néz ki, a húszéveseket megszégyenítő az alakja és nincs narancsbőre sem 😀

2015. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!