Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mernetek sgitseget kerni?

Mernetek sgitseget kerni?

Figyelt kérdés
Az oviba, ahova az kislanyom jar, az egyik gyerek anyukajarol van szo. Olyan bombaalakja van, hogy leirhatatlan, mint egy bikinimodell, raadasul neki 2 gyereke van. Volt mar tema a tobbi anyuka kozott, mondtak, hogy sportol es odafigyel mit eszik. Vegulis, nem egy bonyolult keplet, ha belelgondolok. :D az orvosnak panaszoltam, hogy itt faj, ott faj, lepcsozestol kifulladok stb. Mondta, hogy sportoljak, egyek kevesebb cukros, lisztes etelt, de nem tudtam nekallni. Mindig elcsusztam stb. Kezdem egyre rosszabbul erezni magamat boromben. Tudom, hogy a sport jo, millioegy pozitiv elettani hatasa van. A ferjem tamogat, hogy mozduljak ki, spotoljak, usszak, barmit amit szeretnek. Az emlitett anyuka nagyon jofej, kedves. Meg mernetek kerni, hogy lasson el par jotanaccsal? Nem ereznetek cikinek, hogy egy modellalkatu notol tanacsot kerjetek, ugy hogy kb egy labdara hasonlitotok? :(
2015. márc. 19. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha kedves,jó fej nem.
2015. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mármint nem érezném cikinek
2015. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyáltalán nem ciki megkérdezni, hogy ő hogyan csinálja. Lehet, hogy szívesen segít neked.
2015. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy nem ciki.
2015. márc. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy ciki! Nyugodtan kérdezz rá :)
2015. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Tolem csomoan kertek mar ilyen jellegu tanacsot, de soha nem tartottam cikinek, sot:) hajra. Es sok sikert a fogyashoz.


Mondjuk az enyem csak 8 hos

2015. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"sportoljak, egyek kevesebb cukros, lisztes etelt,"

Ennél többet az az anyuka sem fog tudni mondani. Nincs titok, ennyi az egész, sport és kevesebb kalóriafogyasztás.


"de nem tudtam nekallni."

Hát aztán ez az akaraterődön múlik, ráadásul ha kikéred a tanácsát és azután sem tudsz nekiállni, akkor tiszta égő lesz nap mint nap, ha megkérdezi, hogy hogyan haladsz, vagy nem is kérdezi, mert látja, hogy semmi eredmény. Szerintem ne erőltesd tudod te nagyon jól, hogy mit kellene tenned, csak őszintén te is a csodát várod, hogy hátha egyszer valaki azt mondja, hogy "ó, nem kell a jó alakért megmoccani, sem az étkezésen változtatni, lehet enni zsírosat, panírozottat, csokitortát, péksüteményt, bármit, csak utána be kell kapni ezt a varázspirulát és havi 15 kiló fogyás garantált"...

2015. márc. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

én nem kérnék

mert speciel ismerős is ilyesmi, és nem mondja el hogy csinálja, félrebeszél


másnak világítóan fehér a foga és csak egy fogkrémről beszél..


én már nem kérdezek ilyesmiket, hoyg hogyan csinálja

2015. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A legtöbben akik sportolnak azok szívesen segítenek másoknak és nem irígykednek. Menjél oda hozzá nyugodtan, az elszántság a lényeg. Akkor ciki, ha megkérdezed és még egy év múlva is gombóc vagy. Sokan kérdezik itt is a sport rovatba, hogy le merjenek-e menni edzőterembe mert miiiilllyeeeeen ciki.. pedig nem az. A nyafogás, a kifogás a ciki, semmi más. Úgyhogy nyugodtan kérdezd meg.


Ha érdekel olvasd el a sárga kapszula c. könyvet. Alapnak nagyon jó (bár kicsit túlhaladott mert nem csak rizs van a világon). Amúgy meg kezdd sétával, erőltetett sétával, aztán kocogással. Ha nem bírod a kinti hideget-meleget akkor otthon szobabiciglizhetsz vagy elmehetsz konditerembe (nem, nem néznek ki :-P)

A lényeg, hogy fokozatosan kezdj hozzá, hogy ne menjen el az egésztől a kedved.

Sok sikert :)

2015. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a kedves valaszokat. Kozben a ferjem is buzditott. :) holnap megkerdezem. szep estet mindenkinek :)
2015. márc. 19. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!