Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Ma sírógörcsöt kaptam. Arra jó ez az iwiw, hogy lássam, mennyire szerencsétlen vagyok. Már nagyon régóta szeretnék babát, de egyrészt 2 éve tudom, hogy előfordulhat, hogy esetleg nem lehet, másrészt mostmár párom sincs. Míg iwiw-en látom, hogy volt osztálytársaim, ismerőseim, velem egykorúak és a 30 alattiak sorra ilyen-olyan -né-k lesznek, házasodnak, férjhez mennek, és SZÜLNEK! Látom a boldogságukat, és nem irigy vagyok, mert legyen nekik, nekem attól se több, se kevesebb nem lesz, de nekem meg nincs! Miért nem megy nálam is olyan természetes rendben az élet, mint másnál? Pár napja hallottam, hogy anyám egyik ismerősének engem úgy nevezett, hogy "a lányom örök vesztes, ő az örök vesztes". Nagyon fáj, rettenetesen fáj.


24/L


2010. febr. 3. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, szegénykém, nem vagyunk ám egyformák, egyikünk ebben sikeres, másikunk abban.

Azon, hogy párod nincs még, könnyen változtathatsz, fiatal vagy még, és ahogy értelmezem, egyáltalán nem biztos, hogy nem lehet babád. Én úgy látom, hogy nincs itt semmi baj, csak kicsit bepánikoltál. Fel a fejjel, és az anyádnak pedig köszönd meg amiért ilyen gyönyörűen támogat!

2010. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ÓÓÓ, te még nagyon fiatal vagy. Még bármi lehet belőled.

Nem temetem el magamat se a 30 évemmel, de velem nagyon sok minden történt 24 és 30 között.

25 évesen lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak, aztán összejöttem mindenféle idiótával, esélyem nem volt, hogy férjhez menjek, nemhogy gyereket szüljek. Sajna még szerető is voltam (ezt nagyon bánom).

Aztán 28 évesen megismertem a férjemet, fél év után összeházasodtunk, és egyből terhes is lettem utána. 14 hónapos a babánk, nagyon boldog család vagyunk.

...és tudnék még írni példákat a baráti körömből: pl egy lány 32 évesen találta meg az igazit, aztán esküvő, majd baba, másik barátnőm 35 évesen...

Ne add fel, inkább menj még bulizni és szórakozni.

2010. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne keseredj el!

Egyrészt tényleg nagyon fiatal vagy, másrészt pedig azért az iwiwre mindenki csak szépet és jót tesz. Legalábbis eddig még nem láttam olyat, hogy valaki válási képeket rakott volna ki például ;)

Ha anyud tényleg ezt mondta, hát, érdekes egy anyuka. Az enyém sem dícsér szinte sosem... de épp ezért bizonyíts, hogy nem így van! Bízz a jövődben, mert én biztos vagyok benne, hogy Rád is vár boldogság!

Minden jót kívánok!!!

2010. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne foglalkozz senki véleményével. Most csak éld az életedet nyugodtan. Fiatal vagy, szórakozz, próbálj ki sok érdekes programot, hobbit. Új társaság, új kapcsolatok..... Én 30 után találtam meg az igazi párom és 38 évesen született meg a csoda az életemben, a kislányunk.
2010. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!