Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak sorstársaim ezen az...

Vannak sorstársaim ezen az oldalon, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Van 2 gyermekem ( 3.5 és 1.5évesek) és idegösszeomlást kaptam. Injekcióra járok, de nagyon megijedtem, hogy vajon lesz e és mikor ebből kiút. Hasonló anyukák tapasztalatát várom.
2011. okt. 11. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Mi váltotta ki??
2011. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

előző

ha két ilyen korú gyerekem lenne, már a diliházban lennék, tudatosan nem vállatma be kis korkülönbséget

a kicsi 2,5 éves, s de napok óta kegyetelen amit

művel:-((

Midehhez hozzájön az ötödikes g fiam, aki 2 perc alatt szintén kiborít.


sokszor az az érzésem, hoyg ez az egész nem nekem való

2011. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

A nagy 2 éves lesz, a kicsi meg 4 hós....szinte minden nap az "idegösszeomlás" határán vagyok :)) bízom benne hogy hamarosan jobb lesz!


A fáradság váltotta ki a dolgot?

2011. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden összejött. Fáradtság, magány, unalom, bezártság, stb... Nincs semmi társaságom, nincs kivel beszélgetnem, itt nincs játszótér, 1 bolt van csak, kisváros, de inkább falunak tűnik. Az utcák üresek. Egész nap itthon, megesz az unalom, a monotonitás, semmi új nincs sosem. Autónk nincs, busszal nehézkes lenne babakocsival. Nincs kire lepasszolni a gyerekeket, totál begolyóztam sajnos. Annó az első gyermek születésekor a gyerekorvos azt mondta, hogy nem csak a gyerek létezik, legyen saját életem is, különben bele lehet csavarodni. Ezt akkor nem akartam elhinni, most viszont a saját bőrömön tapasztaltam, hogy mennyire igaza volt:(
2011. okt. 11. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagy szerencsétlen!

Nekem 3 éves és 16 hónaposak a lányok. Azt szoktam mondani, hogy mire vissza megyek dolgozni tuti sárga lapos leszek. Mi is a egy kisvárosba költöztünk a nagyvárosból és ugyan ezeket érzem mint te. Persze a férjem nem hiszi el, hogy kinézek az ablakon és 1-2 ház+kukoricaföldeket látok... legszívesebben felgyújtanám :).

Az első lányunk születése előtt jártam az országot, szinte a kocsiba éltem és pörögtem, de most...

Nagyon hiányzik a régi életem. Persze imádom a gyerekeim és örülök, hogy vannak csak jó lenne egy picit több "szabadidő".

Sok kitartást neked!

2011. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyvárosból kisvárosba fogunk költözni tavasszal, akkor lesznek másfél és 3,5 évesek a gyerekek. Panelból kertesházba. Én már nagyon várom, tuti valamit kezdek majd a kerttel, kis veteményes, virágoskert, meg lesz kutya is. De azt is tudom hogy ez így kevés lesz, ezért arra gondoltam megpróbálok majd baba-mama klubot létrehozni. Van két-három kisbabás anyuka ott akiket már ismerek, nekik már felvetettem, hogy valami ilyesmit szervezni kéne, tavasztól őszig ha jó az idő mindig másnál akár, ahol összeeresztjük a kölköket, megismerjük őket, így ha pl valakinek dolga van, ránk bízza a gyerekét, vagy ha kinőttük a ruhákat lehet cseréni, ugyanez a játékokkal is. Később ha meg működik és van rá érdeklődés akár a védőnőnél kezdeményezném hogy pl havonta egyszer tartson valamiről egy kis előadást, ami az anyukákat aktuálisan érdekli. Pl hozzátáplálás, szobatisztaság...

szóval valamit fogok kezdeni magammal, mert én is szoktam azt érezni hogy menten megbolondulok ha még egy hangot hallok valamelyik gyerektől és nem egy felnőttől.

Remélem hamar rendbe jössz. Próbálj meg valami kikapcsolódást találni ami örömet okoz.

Pl én az ELO-nál tanulok levelezőn, heti egysezr veszem elő. Vagy itt az ősz, tél, jön a karácsony, készíts dekorokat szárazfalevélből, gesztenyéből, abba a nagyobb is bevonható, de egyedül is csinálhatod alvásidőben.

Olvass, dvd-zz, most hogy a nagyom már ott alszik az oviab, elhatároztam hogy megnézem az elmúlt három évben kimaradt filmeket. pl. alkonyat.

2011. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!