Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vetélésen átesett sorstársaim!...

Vetélésen átesett sorstársaim! Szoktatok arra gondolni, hogy ha veletek maradt volna a baba, akkor most születne meg?

Figyelt kérdés
Nekem a hónap végén kellett volna szülnöm, de sajnos a sors közbeszólt. Az utóbbi napokban egyfolytában arra gondolok, hogy most mit csinálnék. Már lenne a babának neve, kész lenne a szobája, aggódnék a szülés miatt, tervezném a jövőt.
2010. szept. 17. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi nemtörténik véletlenül. A sorsod az hogy később kell anyává válnod. Ez miatt ne szomorkodj, a múlt megtörtént. A jövőre koncenrtálj. Azóta nem probálkoztatok család alapítással?
2010. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van már egy kisfiam, és tervezzük neki a kistestvért.

Mostanáig nem gondoltam a vetélésre, azt hittem túl vagyok rajta. Most, hogy közeledik az a nap, amikor szülnöm kéne, most agyalok egyfolytában rajta.

2010. szept. 17. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak neked könnyebb ha nem gondolsz ebbe bele.. sajnálom.
2010. szept. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is gondolok rá sokat, pedig lefoglal a 4 hónapos kisfiam...

Ráadásul, mivel mi a 2.-nál ovutesztet használtunk, és pontosan tudjuk, mikor fogant, így mégemlékezetesebb, mert azon a napon fogant, amikor az első babának meg kellett volna születnie (legalábbis akkorra voltam kiírva)!

Én sokat gondolok arra, hogy ha nem vetélek el, és most itt van, akkor megérhette volna apukám az unokáját. Sajnos 34 hetes voltam a 2.-kal, amikor meghalt... :(

2010. szept. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát bizony én is gondoltam rá, mikor közeledett az idő. Ráadásul 2x is, mivel két missed abom volt. Egyszerűen nem lehet nem rá gondolni, pedig engem is lekötött a kisfiam. De most már pár hónap és tényleg megszületik a kistesó.

Kedves utolsó nagyon sajnálom, hogy ezt a tragédiát átélted. Én is mindjárt ennyi idős leszek, megkérdezhetem, hogy mi volt a baj a picivel?

2010. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3.

Bocsánat, félreérthetően írtam. Apukám halt meg akkor, amikor a 2.-kal (aki megszületett) 34 hetes voltam. Az első baba 10 hetesen ment el, utána derült ki, hogy a pajzsmirigyem működése leállt...

Ha az első baba megszületik, akkor apukám is unokázhatott volna, erre akartam utalni...

2010. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!