Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, és peches, hogy még mindig nincs szex?

Figyelt kérdés
7,5 hónapja szültem, 4280g-os 58 cm-es manót. férjem már nagyon akar, néha én is őt,de mire odakerül a dolog és ott hozzám ér még ha csak egy ici picit is, és totál lefagyok. Fájni már nem fáj, mert doki látott és adott gyógyszer, ami a "Hüvelyhám-sorvadás okozta hüvelyszárazságra" adtak. Ha nem fagyok le akkor meg nem érzek semmit!!!Azt sem tudom,, hogy most mi történi, mit csinál. nem érzem.:( Egyáltalán.:( Rossz, hogy csak az emlékeimből "kell" "élvezni" az együttléteket. és semmiben sem tudok segíteni a páromnak, hogy megmondjam nekem mi a jó. Azt hiszem nekem semmi sem jó már...:(Pedig régen, míg nem voltam teres!:) Ezek után hogyan lesz kis tesója manómnak? teljesen kétségbe vagyok esve...
2009. febr. 27. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is kétségbe vagyok esve, pedig a lánykám még csak 12 hetes múlt...A terhesség előtt hetente 5-6 alkalommal voltunk együtt legalább, mikor mondtamneki, hogy babát várok, márf csak hetente egyszer, aztán kéthetente...Végül én kértem 33 hetes terhesen egyik este, hogy mivel nem bírom már szusszal és fáj is, inkább most ne...És azóta sem. Próbálok beszélni vele erről, de egyszerűen nem hallagt meg...:( Csábígatnám is, de úgy néz rám, mint a vasvilla:((

Én azt se bánnám, ha fájna, csak kapnám vissza a férjecském! Alig várom, hogy kistesó legyen, de így, ilyen tempóban nem látok rá nagy esélyt!

2009. febr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnálom...Ezek szerint, másnál is van így. Itt a férjem akarja, csak velem van baj, de nem tudom mi. Szoptatni nem szopiztatok, antibébit nem szedek..szóval elvileg semmi sem akadálya...
2009. febr. 28. 09:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikosítót próbáltatok?

Égő érzést nem érzel a hüvelyben, ahogy a nedvesedésedkor folyik rajta...? ÉLn így éreztem sokáig, aztán elmúlt egyik napról a másikra. Valószínűleg sérült a hüvely, és idő kell, míg begyógyul.

Az Aloe First-öt befújhatnád célirányosan a hüvelybe, segíti a gyógyulást, és még gomba ellen is jó!

2009. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem mégis lefagyok, nem kívánom a szexet..Szrintem A SZOPTatástól most az anyai hormonok dominálnak nem a feleség szerep...ez van...Körülöttem a szoptató anyák max 1 hóban egyszer , én detto.. aki nem szoptat meg állandóan eggyütt van a párjával.
2009. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja szültem, és én sem kívánom a szexet. Félek hogy valami történik a sebbel oda lent.
2009. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!