Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtartanád ilyen esetben a...

Megtartanád ilyen esetben a babát?

Figyelt kérdés

A Ti véleményetek érdekelne itt névtelenül úgyis őszinte az ember. A kérdésem 2 részre bontanám.

Tehát 14-18 év között amikor még nem fejezted be a középiskolát teherbe esnél. Szüleiddel élsz, ők tartanák el stbstb.

A másik pedig 19-21 körül amikor még mindig otthon élsz nincs biztos munkahelyed még iskolába jársz nincs megfelelő anyagi háttér stbstb.

Megtartanád a babát vagy elvetetnéd?


Mindkét esetben maximum másfél éve lennél együtt a pároddal.


2014. dec. 15. 14:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
66%

Tartoztam mindkét táborba.

Először elvetettem. Nem akartam anyámék nyakára még egy koloncot, másrészt még nem kellett akkor gyerek.

21 évesen terhes lettem 3 hónapnyi kapcsolat után... Úgy döntöttünk, megtartjuk. Esküvőre készültünk. Végül a baba elment. Az esküvő meglett fél évnyi együtt járás után. Köszönjük jól vagyunk, ennek már 5 éve, azóta van két kislányunk.

2014. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Akkor én meg három részre bontom, ha nem haragszol:

14-15 évesen biztosan nem tartottam volna meg. 16-18 évesen már valószínűleg igen.

A harmadikra már nem csak feltételesen tudok válaszolni, 19 voltam, amikor terhes lettem, 20 évesen szültem :) Ennek már 7 éve :) Mondjuk nekem volt munkahelyem akkor, és éppen nem jártam iskolába, csak gyed alatt tanultam levelezőn, meg még utána is elég sokáig. De azért nem voltam tele pénzzel, a szüleimmel laktam (akkor éppen, de előtte már laktam külön is), de nem sokáig, amikor a fiam 1 éves lett, akkor külön költöztünk, mert elég kevés volt a hely. Meg úgy amúgy is, úgy tartottam egészségesnek, ha nem élünk egymás hátsójában :)

2014. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Hat en egyik esetben sem tartottam volna meg. Nagyon gyerek voltam, az ivaszat akkor fontosabb volt. Masreszt meg a szuleim kihereltek volna az biztos es kiraktak volna mint macskat. 23 evesen szultem, es meg igy is depresszios lett, hogy ilyen fiatalon jajj jajj... Pedig nem neki kellett eltartania na mindegy. A masodiknak mar orult.

De a lenyeg, hogy biztosan nem tartottam volna meg, annal rosszabb nincs, minthogy ki vagy masoknak szolgaltatva.

27/N

2014. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!