Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt mások is, akik...

Vannak itt mások is, akik egyszobás (40 nm-nél kisebb) lakásba (n) várnak/nevelnek gyereket? Hogyan boldogultok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogyan oldjátok meg az altatást, takarítást, illetve hogy minden fontos dolognak legyen helye. Apa hogy bírja az éjszakai riadókat?

Előre is köszönöm!



2014. nov. 4. 15:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
50%

7-eske! Talán csak tudom, hogy miről beszélek, nagyapám ilyen parasztházban nőtt fel, a 4 testvérével együtt és azon a vidéken majdnem minden ház ilyen, legalábbis a régiek! Egy helyiség van benne!

Én elfogadom, hogy más tájegységekben más volt a módi, de attól lehetne annyi eszed, hogy belegondolsz , talán nem mindenhol voltak egyformák a parasztházak!

2014. nov. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!