Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki már kb. : 3 éve otthon...

Aki már kb. : 3 éve otthon van a gyerekekkel, hogy bírja?

Figyelt kérdés

Én egyre többször besokalok az itthonléttől.

Ti is?

Öntsetek belém lelket!!!


2010. jan. 25. 13:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
50%
jaj, ne haragudj!!! :(( eszembe se jutott, tényleg. :( és most már szerintem mindenki érti azt is, hogy miért nem számít, hogy 21 vagy! (egyébként meg szerintem egy 21 évesnek is lehet véleménye, ilyen koromban már én is dolgoztam, külön laktam a szüleimtől, eltartottam magam, néha egy 21 éves érettebb, mint egy 35...) és bocs még egyszer!! :(
2010. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Semmi gond,csak hirtelen rosszul esett valamilyen szinten. 21 vagyok,vannak céljaim,véleményeim. A sulit azért nehézségek árán be tudtam fejezni,most munkát keresek,csak nagyon nehéz. :S
2010. jan. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 hónapja vagyok itthol a lányommal, de én nem is tudom már, h mi a bajom. Talán az a monoton mindig "ugyanaz".Már odáig fajultam, h nincs kedvem menni sehova, és már alig várom az estét, h aludhassak.

Nem városban lakunk, egy kis községben, itt meg csak házakat lát az ember, ha sétálni megy. Kezdek besokalni. A hajamat is már akkor mosom meg ,amikor már tényleg nagyon "gázos".

De nem vágyok vissza dolgozni. A lányom nagyon anyás, bölcsibe nem akarom beiratni (voltam ott gyakorlaton, és akkor megfogadtam, hogy soha), de jó lenne visszamenni, mikor 2 éves lesz, mert ugye a gyes az nulla.

Majd eldöntöm/döntjük, h mi lesz.

Hidd el, szinte minden anyuka átesik egy ilyen időszakon. Van akinél hamarabb lecseng, van akinél tovább tart. Aki azt mondja nem, az hazudik. Most ez a téli időszak is rossz, mert ugye alig tududnk kimenni.

Kitartás, január, február, itt a nyár...

2010. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!