Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mostanában sok gyerek fog...

Mostanában sok gyerek fog születni, sokan vállaltak be most még gyorsan, hogy a régi rendszerben,3 évig maradhassanak otthon a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 08:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
51%

Igen, mert a teherbeesés csettintésre megy. Most jöhet!és kész...Jézusom, ezt megkérdezed egy olyan oldalon, ahol a kérdések nagy százalékát teszik ki a "nem jön össze a baba, mit csináljak még?" típus?

Én március 26ra vagyok kiirva, de hidd el, nem a 3 év motivált. Egyszerűen így jött össze.

2009. szept. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ebben az országban senkinek nem számít, hogy csak 2 évig maradhat otthon és mindenkinek van munkája ahova el tud majd menni a gyerek mellől amíg az a bölcsibe lesz, ahova azonnal felveszik.
2009. szept. 7. 08:25
 3/35 anonim ***** válasza:
50%
Hiába szeretnék ekkor és ekkor gyereket, ha nem jön össze !!! Nem mindenki lesz attól terhes, hogy ránéznek !! Ezt fogd fel, ezt akarta írni az első hozzászóló is, de úgy látszik nem értetted meg a lényegét
2009. szept. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Majd meglátjuk, ha jövő május elsején megnézzük a statisztikát okoskáim.

Szerintetek akkor senki nem is kezdte el hamarabb a próbálkozást, hogy még előtte megszülessen a babája, mert ez Magyarországon senkinél sem szempont.

2009. szept. 7. 08:45
 5/35 anonim ***** válasza:
50%
De igen én például tavaly májusban,okoska. Ja és második voltam
2009. szept. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
na ugye....
2009. szept. 7. 08:52
 7/35 anonim ***** válasza:
50%
De nem a 2 év miatt. Tavaly májusban még nem is tudtunk erről a 2 évről . Második
2009. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
57%

Védekezés mellett lettem terhes, ennyire motivált a 3 év. Szerinted mire elég az a lóf.sz amit gyes cimen kapsz? Komolyan úgy gondolod, hogy 3 évig csak lógatod a lábad egy kis gyerek mellett? Hát nálunk a nagyszülő marad itthon gyesen én pedig megyek gályázni. Nem, még nincs hova, de nem fogok itthon üldögélni és sirni, hogy ennyi pénzből nem lehet élni, hanem munkát keresek.

Gondold át újra, hogy melyik oldalon teszed fel ezt a kérdést!

2009. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
79%
Felénk pedig ez a helyzet amit a kérdező kérdezett. Többen is vannak / nem is kevesen/ akik ezért vállalták be gyorsan a következő babát. Attól hogy még sok olyan pár van, akiknek sajnos nehezen jön össze a baba attól még sok olyan van, akinek egyből.
2009. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Úgy könnyű, hogy a nagyszülő vigyázz rá, neked semmi gondod így.
2009. szept. 7. 09:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!