Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki már kb. : 3 éve otthon...

Aki már kb. : 3 éve otthon van a gyerekekkel, hogy bírja?

Figyelt kérdés

Én egyre többször besokalok az itthonléttől.

Ti is?

Öntsetek belém lelket!!!


2010. jan. 25. 13:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

13:50-es vagyok, így érthető persze :) jó babázást!

nekem 10 hónaposom van, szerencsére nagyon jó gyerek, ha ki szeretnénk mozdulni a férjemmel, akkor a nagymamája vigyáz rá, volt így, hogy 1 éjszakára is el tudtunk utazni. ha folyamatosan együtt vagytok, az nem vezet jóra, de te is próbálj meg keresni egy napot, ami mindkettőtöknek jó, bízd rá valakire a gyerekeket, és ruccanjatok ki! egyébként 3 óra múlva már nagyon fognak hiányozni :) de egy nap pont elég ahhoz, hogy újratöltődj. :)

2010. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
37%
Akkor minek szültél, "kisanyám"???
2010. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%

A természetemből fakad, hogy nem szeretem a bezártságot, a kórlátokat, viszont gyermeket is akartam, ami egy édes börtön.

Néha(7hónapos a fiam) úgy érzem sikítanék, pláne mikor alszik, a lakásban rend van, könyvem nincs most, befejeztem, a tanuláshoz per pill nem fülik a fogam, és egyszerűen nem tudok mit csinálni. Felüdülök, ha 5percig babó mentes övezet vagyok, mert a boltba eljutok nélküle, valaki tud rá figyelni.

És nekem még hol a vége. Alig várom a nyarat, amikor több szabadtéri programot tudok szervezni, és menni egy kicsit a gyerkőccel:)

Imádom a fiam, szeretek anya lenni, de néha sokkkkkkk, és hiába házimunka, babó kacaj, egyszercsak átbillen a mérleg nyelve, és újra jó minden. Kitartást:)

2010. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%

13.11-es "kisanyám" vagyok...nem lecs.szni akartalak, csak leírtam a véleményem...bocsi:(

és tuti hogy félév múlva sem fogom másképp gondolni, még ha egy pár hónapja lennék itthon, és úgy írnád ezt hogy "várjak csak 3 éves korig stb." azt még értettem volna...de így...na mindegy.

Egyébként én is csak úgy tudok itthon maradni, hogy gyedet kapok.

A második gyerek pl. már be van iratva a bölcsibe 15 hós korától mennie kell, mert vissza kell menjek melózni és kész.

Én csak a pozitiv hozzáállásra szerettem volna rávilágítani, hogy élvezze ki az ember míg otthon van a picikéjével, mert mikor majd 7-8 évesen már ciki lesz a puszi meg a kézfogás, és 13 évesen meg mindenki fontosabb lesz neki (látszólag) mint a szülei, akkor fogunk majd igazán sírni:)

2010. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%
Én megértelek, én is érzek így néha, az első gyerekemnél 2 év után elmentem dolgozni, mert azt hittem megőrülök otthon. Nem a gyerek miatt, hanem mert hiányzott az addig megszokott légkör, a társaság, és az, hogy dolgozzak.
2010. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Látom, akad bővem sorstársam. Hajaj, de mennyi.

Hogy miért szültem? Mert akartam, és imádom őket!!!

Viszont kedves 21 éves lány!

Inkább ne mások tapasztalatát írd meg a válaszaidban, még ha édesanyád is az. Honnan tudod, hogy ő hányszor akadt ki, míg veletek otthon volt?!

2010. jan. 25. 20:34
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,csal lelket akartam beléd önteni,még ha nem is saját tapasztalatból írtam. De tudod,attól hogy 21 éves vagyok még lehetnek saját gondolataim,nem mellesleg a kisebb öcsémet,aki jóval fiatalabb tőlem szó szerint én neveltem föl/nevelem most is. A dolgot nem részletezném... :( 21/L
2010. jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
érdekes anyád van. amíg csak lehet, otthon van veled, sőt tovább is, de a kisöcsédet te nevelted...
2010. jan. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
9.11-es és ha mondjuk meghalt az anyukája? :( erre nem gondoltál?
2010. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen,meghalt! :( Egyesek néha gondolkodhatnának,mielőtt beszólnak a másiknak! Két öcsém van,a kisebbik születésénél adódtak problémák. Elég korán föl kellett nőnöm. Apa örökké nem lehetett velünk,senkire se lehetett számítani. Többet erről nem akarok beszélni. :(
2010. jan. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!