Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki már kb. : 3 éve otthon...

Aki már kb. : 3 éve otthon van a gyerekekkel, hogy bírja?

Figyelt kérdés

Én egyre többször besokalok az itthonléttől.

Ti is?

Öntsetek belém lelket!!!


2010. jan. 25. 13:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Anyukám jóval többet volt idahaza velünk,mint 3 év! Mégse őrült bele,sőt. Föl a fejjel,biztosan ki lehet bírni! Pláne ha eljártok ide-oda. 21/L
2010. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Foglald el magad, akkor nem lesz ilyen bajod - a gyereket neveld, takarits, tanulj, olvass - ha rendesen csinálod a dogodat, akkor nem lesz idöd se unatkozni.
2010. jan. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Én 2 és féléve vagyok itthon, a fiam 2 és fél éves a lányom 3 hónapos.

Én imádom és sose gondolok arra hogy legszivesebben mást csinálnék,mert tudom hogy egyik legszebb időszaka az életünknek, és igyekszem kiélvezni. Még rengeteg munkás év vár rám a "felnőtt társsadalomban" tehát a munkahely-otthon körforgás közepette, úgyhogy nem hiányolom.

Élvezem hogy minden percet együtt töltök a gyerekeimmel, hogy látom hogyan fejlődnek, nőnek, változnak...nekem most épp az a bajom, hogy a fiamat vinni kell nemsoká közösségbe és egész nap mással lesz. Tudom hogy szüksége van rá és nem akarom a szoknyám mellé kötni de sose lesz többet ilyen kicsi, és ki kell élvezni amig lehet szerintem!!!

Én mindig erre gondolok.

És még akkor sem kivánkozok máshová mikor éjjel felváltva ébrednek vagy mikor hisztis napunk van.

Bizonyos értelemben a munkába járás is monoton meg a háztartás vezetése is..

2010. jan. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, nem fejtettem eléggé ki a kérdést.

Tehát.

A lányom pár hónap múlva meg oviba. Kb 10 hónapja érzem, hogy szüksége van a gyerektársaságra. Nagyon jól elvagyunk, rengeteget játszunk.

Egy szóval sem említettem, hogy unatkoznék, nem ismerem ezt a szót:)

A kissebbikem 1 éves.

Megértőbb válaszadókat várnék, nem pedig 21 éves lány okoskodását.

Főleg nem 2 és fél éve otthon levőét. Várj még fél évet kisanyám!

2010. jan. 25. 13:20
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
szia.en csak másfél éve vagyok itthol,de néha nekem is sok,es már az kikapcsol,ha egyedül mehetek fürdeni,vagy a boltba.megértem a helyzeted,mert a fima nagyon anyás,és soxor a wcre is utánam jön.de hát ezt én vállaltam.de a párodat megkérhetnéd néha,hogy figyeljen a kicsikre,te meg elmész bevásérolni,vagy csak sétálni.
2010. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Te, szerintem nem kéne lekisanyámozni azt, aki egy tisztességes választ írt neked. Így senki nem fog beléd lelket önteni.
2010. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Szia! én teljes mértékben megértelek. imádom a kislányomat (1,5 éves)! de igen néha (és egyre többször, főleg a hosszú tél miatt) érzem azt, hogy ki kell törnöm itthonról. persze ha meg "kimenőt" kapok mindig vágyom hozzá vissza. és egyébként nem unatkozok, egész nap talpon vagyok, segítségem sajnos nincsen. ha valahová el akarunk menni a férjemmel kettesben, akkor fogadnunk kell valakit vigyázni a kislányunkra. a megoldásra még nem jöttem rá, sőt nem tudom mivé alakul ez az érzés, hiszen pár hónap múlva tervezzük a kistestvért.

30 éves anyuka

2010. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Nem értem miért kellett lecseszni,amikor normális választ írtam. Ezen kiakadni,komolyan mondom! Megérteném ha valami bunkó módjára írtam volna választ,de nem tettem. Nesze neked őszinteség. Biztosan más választ vártak egyesek. De sebaj. 21/L
2010. jan. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt nem értem, hogy hogyan tudtok 3 évig otthon maradni a babával. a 3. évben csak 25 ezer forint a gyes, én ebből már nem tudnék megélni. a maximum gyedet kapom, de ez is igen kevés a korábbi fizetésemhez képest, örülök, hogy két évet itthon tudok maradni vele. örülök, hogy sokan vagytok ilyen jó helyzetben, én is szívesen maradnék még egy évet, de őszintén, hogy csináljátok??
2010. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy a 2. gyerek hamar megszületett, így még gyedet kapok, ami jó.
2010. jan. 25. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!