Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerek anyukák! Ti, hogy...

Timike22 kérdése:

Kisgyerek anyukák! Ti, hogy oldjátok meg a főzést és a házimunkát, ha nem segít senki?

Figyelt kérdés
Másfél éves a fiam, állandón az udvaron lenne, de nekem bent van dolgom és elmaradok a takarítással, aminek a férjem hangot is ad, de nem segít semmit, nem vigyáz a gyerekre se amíg főzök, persze utána is takarítani kell! 6hetes terhes is vagyok és állandóan rosszul vagyok, este amikor elalszik a gyerek már nincs erőm takarítani

2014. jún. 23. 20:20
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit! Most vagyok a nőgyógyászati váróban. Gondolom szólnak a szoptatás miatt. A rosszulléteim nem csak az miatt van, mert a fiammal is ugyan ez volt kb a második trimesterig
2014. jún. 25. 11:03
 32/33 A kérdező kommentje:
Azt mondta a nőgyógyász főorvos, hogy nem kell abbahagynom még a szoptatás, majd a terhesség vége felé
2014. jún. 25. 13:28
 33/33 anonim ***** válasza:
Jó ez a mizéria a szoptatás körül :D nekem gyógyszert kellett szednem (6 hónapos volt akkor a fiam) a csapból is az folyik, hogy abba kell hagyni a szoptatást gyógyszerszedéskor (házi orvos is azt mondta), aztán a gyerek orvos (még jó hogy ott is rákérdeztem) mondta hogy nyugodtan lehet szoptatni majd nem minden gyógyszerrel. Aztán terhes lettem és még szoptattam a 1 éves fiam, minden hol olvastam, hogy abba kell hagyni a szoptatást, aztán rákérdeztem és nekem is azt mondták hogy nem kell majd csak 26-30 hét körül. (nekem akkor este és reggel szopizott csak, aztán ő magától elkezdte nem kérni reggelente , majd esténként sem és 16 hetesen már nem is szoptattam, de a fiam állt le nem én erőltettem neki) Szerintem egy doboz terhes vitamint, és valami vasat azért szedj be, mert tényleg nagyon lemeríti a "gyakori" terhesség, "sokáig" tartó szoptatás, és az újabb terhesség a szervezetet. (heti 2-3 szem vitamint, esetleg Ferro Flavonoid lekvárt én ezt szedtem terhesen)
2014. jún. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!