Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekeitekhez, vagy a...

A gyerekeitekhez, vagy a férjetekhez ragaszkodtok jobban?

Figyelt kérdés

Most tanultam pszichológiából hogy minden nő vagy egyik vagy másik felé húz jobban, nagyon ritka az hogy kiegyensúlyozottan mindkettő.

Én elkezdem a sort, szégyenkezés nélkül leírom, 2 kislányom van, imádom a férjemet is, de ha választani kéne, akkor a gyerekeim! :) Ti?


2014. máj. 18. 09:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem egy szerencsés kérdés, mert két teljesen más jellegű szeretetet próbálsz összehasonlítani. Ha az lenne a kérdés kit mentenék veszélyben, akkor a válasz: a fiamat.
2014. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%
Nos én a páromat választottam társamnak,és szeretnék együtt maradni vele halálunkig, 4,5 éve vagyunk együtt nagyon szeretem,ragaszkodom hozzá,nem kell választani közülük,ha mondjuk az egyik beteg azzal foglalkozom többet,ha egyiket valamiben támogatni kell azzal foglalkozom többet, a párommal alszom,ugye nem akármiért a párom.A fiam azért szeretem,mert a gyerekem egy kedves,jófej kis srác,neveljük,gondoskodunk róla,de nem a tulajdonom egy különálló ember,aki ha felnő neki is családja lesz,ha kell megvédem ha kell segítek neki,de sosem helyezném fontossági sorrendben a párom elé,mert mindkettő ugyanolyan fontos.Remélem érthető.
2014. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
33%
Én őszintén leírom a férjemhez ragaszkodom jobban, de az életemet adnám a 2 fiamért is... Ha olyan helyzetbe kerülnék akkor viszont a gyerekeimet menteném nem a férjemet ez egyértelmű, ők rám vannak szorulva, én szültem őket és előttük áll az élet...
2014. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%
Én a férjemhez.
2014. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%
Gyerekemhez.
2014. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
13%
A kislányomhoz ragaszkodom sokkal jobban, szerintem ez természetes...Kíváncsi vagyok, azok közül akik azt írták hogy jobban ragaszkodnak a férjükhöz, mennyinek fog tönkremenni a házassága pár éven belül.
2014. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
90%
0%os???, amúgy utolsó megjegyzem általában annak megy tökre a házassága akinek a férj mindig csak másodlagos a szülés után
2014. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, SENKIT nem pontoztam le, mivel nem azért tettem fel a kérdést, hogy elítéljek bárkit, hanem pontosan amiatt, mert kíváncsi voltam, milyen gyakori az, hogy valaki a férjéhez kötődik jobban, mint a gyerekeihez.

Egyébként pláne nem erről szólt a kérdés hogy a férfiak el vannak-e hanyagolva ha gyerek van, és miért mennek tönkre a házasságok, de a személyes tapasztalatom az (nekem is a 2 kislányom úgy született hogy az elsőnek az apjától külön váltam, a második apukája lett a férjem :) ) hogy azért vannak sokszor lexarva a férfiak ebben a helyzetben, mert nem segítenek semmit anyukának, hanem hazamennek, pihengetnek, aztán hétvégén is csak pihengetnek, a gyerekben meg maximum gyönyörködnek és annyi. Nálunk ez volt a helyzet, semmilyen segítséget nem kaptam a gyerekem apjától, semmilyen szinten, és egyedül pedig nem bírtam, illetve akkor már jobb volt ténylegesen egyedül. Soha nem ült le pl játszani a lányunkkal amikor már nagyobb volt a kislány, akkor sem. Persze nem mondom hogy más miatt nem mehet tönkre, biztos vannak anyukák akik indok nélkül elhanyagolják az apukákat!

2014. máj. 19. 08:51
 19/24 anonim ***** válasza:
A "lexarassal" nem pont a kapcsolat romlására céloztam, hanem arra, hogy sok nőből anyatigris lesz, akit senki es semmi mas nem érdekel, csak a gyerek. A gyerek mindenek felett, akar a társ ellen is.
2014. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Az anyatigris dolog normális szerintem, az hogy a társ ellen legyen, az már nem.
2014. máj. 19. 09:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!