Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerekeitekhez, vagy a...

A gyerekeitekhez, vagy a férjetekhez ragaszkodtok jobban?

Figyelt kérdés

Most tanultam pszichológiából hogy minden nő vagy egyik vagy másik felé húz jobban, nagyon ritka az hogy kiegyensúlyozottan mindkettő.

Én elkezdem a sort, szégyenkezés nélkül leírom, 2 kislányom van, imádom a férjemet is, de ha választani kéne, akkor a gyerekeim! :) Ti?


2014. máj. 18. 09:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
A feleségem a gyerekekhez, de én őhozzá. Ő azt mondja, a gyerekeit senki nem veheti el tőle, én meg azt mondom, hogy őt megszerettem, a gyerekeket meg kaptam.
2014. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Egyértelműen a gyerekem!!
2014. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Mindkettőjüket imádom és nem tudnám elképzelni az életem nélkülük, de úgy gondolom egy gyerekért a szülője felelős, így a gyermekemet választanám... De szerencsére nem kell választanom...
2014. máj. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%
Szerencsére nem kell választani.De ha kellene felnőtt egyedül is boldogul így persze hogy gyerek.
2014. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
43%

A gyerek(ei)m a fontosabbak, egyértelműen. Azért így írom, mert a második még pocaklakó.

Én is szeretem a férjemet, de ha úgy vesszük, Ő 10 éve még csak egy idegen volt a számomra. A gyerekeimmel ott az örökké tartó kapocs, hogy belőlem lettek. Ismerem őket, az életük első pillanatától fogva, én vagyok számukra a(az egyik) minden.Ők rám számítanak, hozzám jönnek, ha valami öröm, vagy bánat éri őket. És még írhatnám estig, hogy miért is a gyerekeim lesznek mindig is a fontosabbak. :)

Persze biztosan lesznek olyan helyzetek az életben, mondjuk amikor már a gyerekeink felnőnek, hogy a férjemnek nagyobb szüksége lesz rám, mint a gyerekeinknek, és akkor majd ott leszek mellette.

2014. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
hát ez a kérdés...én most szívtelenül azt mondanám hogy a férjemet választanám. igaz még csak pocakban van a baba, 27hetes vagyok, talán azért is. de valahogy az jutott eszembe hogy gyereket szülhetek még, de hogy még egy ilyen férfivel találkozzak nagyon kicsi az esélye. lehet lepontozni, de alapból is inkább boldog vagyok párban mint egyedül gyerekkel.
2014. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
63%

Miért kellett lepontozni az előttem levőt?


Másfél éves a lányom, imádom, de én is a férjemet választanám.

Persze szerencsére ez csak elméleti kérdés, nagyon nehéz döntés lenne, de a férjemhez jobban ragaszkodom.

2014. máj. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
gyerek
2014. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%
Köszi kedves utolsó, sejtettem hogy le leszek pontozva de ez a kérdés ilyen, őszinte válaszokat várnak. azt tettem. lepontozott válaszoló.
2014. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

Mondjuk en mindig érdekesnek tartottam, hogy örök hűséget esküszik egymásnak a par, aztán ha megszületik a gyerek, apuka le van xarva sok esetben.....

Amúgy ritka hulye kerdes, pont olyan, mint amikor a kicsi gyereket megkerdezik, hogy apát vagy anyát szereti jobban.

Másféle szeretet es másféle ragaszkodás az, ami a gyerekhez es a mi a partnerhez köti az embert.

Nekem mindkettejük egyformán fontos, meg ugy is, hogy a parom nem a gyerekem apja.

2014. máj. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!