Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Féltem a gyerekem mindenkitől,...

Féltem a gyerekem mindenkitől, hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

egyik, a szüleim jóformán megtagadják, azt akarták vetessem el, mert az apja elhagyott. van egy férfiismerősöm aki sokat segít nekem, vállalni akarja az apaságot, mindezek mellett alkohollal, meg cigivel kínál, meg forró fürdőkre bíztat...tehát valahol egy aljas ember, illetve az igazi apját tekintve, aki még egy cigit is kivett a kezemből, meg elvette az egész dobozt, amikor kiderült, hogy babát várok.

szóval ha a saját szüleim, meg valahol egy jóbarát ilyen a gyerekemmel én komolyan, alig merem már most erre a világra ilyen emberek közé hozni. mi lesz, ha nem vagyok elég erős, és nem tudom megvédeni???mi jöhet még?


2013. nov. 23. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy mi jöhet? Te leszel az édesanyja! A negatív embereket iktasd ki az életedből, a szüleiddel meg értesd meg, hogy egyedül is tudsz döntéseket hozni. Ne sajnálkozz, hanem tegyél. A világodat te válogatod, alakítod. Gondoskodj arról ami a legjobb lesz nektek. Ha férfi ismerősöd ilyen "kedves", hogy megossza veled a cigit és az alkoholt, mond meg neki, hogy olyan kedves vagy csak kívül tágasabb, menj el. Kicsit önállósodj.
2013. nov. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm tanácsod, összeszedem magam. igaz, nem tehetem meg hogy önsajnálatban ússzak.
2013. nov. 24. 00:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A "férfiismerősöddel" azonnal szakítsd meg a kapcsolatot.


A szüleid majd biztos megbékélnek, bár ilyen előzmény után nem hinném, hogy annyira vigasztalna.


A gyerek apjával mi volt a probléma?

2013. nov. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az apja nem "apai életet" él, megy az éjszakába, nincs egy életritmusa már velem, ami gyerek előtt volt (terhesen sokat akartam aludni, meg most is szívesebben vagyok itthon ,meg nyugalomban, mint nyüzsgésben, stb lehet elhidegült). ha ez. igazából nem tudom mi volt a probléma és miért lépett le.
2013. nov. 24. 01:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem miért nem védekeztetek? El fogod tudni tartani magatokat ha egyedül maradsz vele? Én elgondolkoznék az örökbeadáson!
2013. nov. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!