Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy terhes vagyok amivel még igy nincs is gond,de itt jönnek a gondok.

IKREK!

Ezzel sem lenne gond ha nem ilyen lenne az alakom.

160cm magas és 45 kg vagyok!

Félek hogy nem tudom kihordani öket vagy ha igen akkor a szülésnél lesz valami komplikácio!

Bocs ha értelmetlen lett de tényleg félek.

Hogyan nyugodjak meg?

11 hetes kismama


2010. dec. 5. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

A sógornőm egyszerűen megoldotta a problémát : elvetette az ikerterhességét!... :-[[


Volt már egy gyereke, azt is nehezen hordta ki, teljesen kiakadt, hogy 3 hónapig hányingere volt, nem óhajtott még egyszer ezen keresztülmenni, főleg nem ikrekkel.


Van ilyen...

2010. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nincs egy terhességnél borítékolva! Lehet teljesen sima terhességed és szülésed vékonyan, nagyobb súlyfelesleggel is. Ez nem gyerek számának a kérdése. Anyum meg sem érezte, hogy a tesómék ikrek :) Hogy nyugodj meg? Örülj, hogy sikerült! Ez a legszebb dolog a világon! Gratulálok :)
2010. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem lesz semmi gond. Legfeljebb az utolsó hónapokra befektetnek a kórházba. Barátnő terhesség előtt 40-45 kiló lehetett, és még nálad is alacsonyabb. A végére majdnem 75 kilós volt, a gyerekek 3,2 ill 3,25 kilóval születettek császárral, a kiírás előtt 2 nappal. Mindenki teljesen egészséges. Ő azt viselte nehezen, hogy 28 hetesen befektették a kórházba, hogy ha bármi történik kéznél legyen a segítség, meg a szigorú ágynyugalom ott jobban megvalósítható.

2010. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hányinger, hányás,szédelgésplusz két gyerek (3 éves és 17 hos)Nem fogom elvetetni öket csak azért mert ilyen az alakom vagy mert rosszul vagyok.

Anyagilag megfog minket hogy megvegyünk enkik mindent pluszban de kibirjuk.

Van esetleg valami más ötlete az abortuszon kivül?

2010. dec. 5. 22:17
 5/12 A kérdező kommentje:
Most látam hogy közben irtatok remélem nem lesz gond.Befeküdni nem szeretnék de ha muszáj...
2010. dec. 5. 22:19
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha már két gyereket gond nélkül megszültél, akkor az ikreket is ki tudod hordani.

Nagymamám 61 évvel ezelőtt szült ikreket ő kb. 150 cm volt és neki is 3. ill. 4. gyerekei voltak az ikrek. És azt sem tudta, hogy ketten vannak odabent.

2010. dec. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A barátnőm mesélte, hogy az egyik ismerőse 157 cm és 45 kg volt, amikor a fia született. Komplikáció nélkül szülte meg. 62 centis, és 4 kilós lett a pici.


Esetleg császármetszés lehet belőle, de az sem biztos.

Nem lesz semmi baj.


Gratulálok! Sok boldogságot és könnyű szülést kívánok!

2010. dec. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is olyan paraméterekkel rendelkezem mint Te és ha ikreket várnék eszembe nem jutna hogy nem tudnám kihordani :) Nem tudom...szerintem csak nem kellene tök feleslegesen stresszelned ezen hisz alkalmas vagy a kihordásukra...a másik hogy az ikrek előbb is születnek, kisebb súllyal uh max 4-5 kilósak leszenk ketten......na most hány nő szült manapság 4 kilós babát? :)

Vagy nem inkább anyagi jellegű a probléma két ilyen kicsi mellet???


Mikor derült ki hogy ikrek ?

Gratula hozzájuk és ne aggódj mert nincs miért!!!minden rendben lesz!

2010. dec. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem értem én sem, hogy 2gyerek kihordása és megszülése után hogyan gondolhatod, hogy ez nem fog menni.

Én 155cm és 48kg voltam mikor terhes lettem a lányaimmal. Első terhességem volt. Gond nélkül kihordtam őket, pedig óriási hasam volt. Ha nem lettem volna nagyon vizes akkor simán kihordtam volna őket a 40.hétig.

Természetes úton szültem a lányok egyenként valamivel több mint 2,5kg-osak voltak. Makk egészségesen születtek a 35.héten.

Ne izgulj, már rutinos vagy :)

2010. dec. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Anyukám 158 és cm, utánam 5 évvel (30 évesen) ikreket szült természetes úton, azután hogy engem császárral hozottt világra.

És csak 10 nappal születtek hamarabb a hugaim a kiírtnál.


Ő sem volt több 50 kilónál.


Ennek 34 éve, kutya baja sem lett.

2010. dec. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!