Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy terhes vagyok amivel még igy nincs is gond,de itt jönnek a gondok.

IKREK!

Ezzel sem lenne gond ha nem ilyen lenne az alakom.

160cm magas és 45 kg vagyok!

Félek hogy nem tudom kihordani öket vagy ha igen akkor a szülésnél lesz valami komplikácio!

Bocs ha értelmetlen lett de tényleg félek.

Hogyan nyugodjak meg?

11 hetes kismama


2010. dec. 5. 21:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én azért megértem, hogy félsz. Már tudod, egy gyereket sem kutya kihordani, néha levegőt sem kapunk és bedagad mindenünk én is be lennék k...-va ,ha tudnám, hogy ikreket várok. De ha már tényleg sikerültek a babák, akkor minden negatív gondolatodat gyorsan töröld a fejedből és rögtön helyette képzeld magad elé a pozitív változatát. Hidd el sokat fog segíteni! Jó babavárást!
2010. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanilyen volt az alakom terhesség előtt, mégis 8O kg-mal mentem szülni, mondjuk veszélyeztetett voltam és végig feküdnöm kellett. Császár lett, mert a doki szerint túl nagy volt a baba, h megszüljem. Biztos, h nálad is császár lesz az ikrek miatt. De ne aggódj, 1-2 hét alatt túlleszel rajta. Remélem van segítséged, mert 4 gyerekkel nehéz lesz az első időkben. Ikerkocsit, kiságyat, stb. használtan vegyél, van direkt ikres oldal (ikresek.hu azt hiszem), itt sok dolgot adnak-vesznek elég olcsón. Sok sikert és kitartást kívánok. És gratulálok!
2010. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!