Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit csinalnatok a kov...

Ti mit csinalnatok a kov helyzetben? Szitu a kov volt.

Figyelt kérdés

Nalunk megy a supernanny a tv-ben es onnan veszi h a gyereket ki kell ultetni bunteto padra (noty chair) es szamoljon el 10,20,30-ig, majd kerjen bocsanatot.Reggel mukodott az elso ilyen fegyelmezesi modszere, de delutan nem jott be. A gyerek mar orditott 20 perce a bezart szobaban, de konok, es nem szamolt el 10-ig. Hatszor megbanta amit tett, de azert sem szamolt. O nem akarta kiengedni en meg nem birtam elviselni es kiszedtem a kezebol a kilincset es berontottam. Mivel tettem a nevelesi modszerere, ezert lek@vazott hangosan a gyerek es anyam elott tobbszor is. Mondtam neki h menjen el, de nem akar elkoltozni. A haz az enyem, hazassag elott en vettem, a mai napig is a nevemen van. Most ott tartunk nem szolunk egymashoz, de en a gyerekszobaban alszom a kislanyommal. Ugy gondoldom h viselkedese felulmul minden jozan paraszti eszet, es neki kellene bocsanatot kernie. Gondolom o maskepp gondolja. Nem vedem a lanyom, es tudom azt a korszakat eli 4 evesen h nem fogad szot, es akaratat ervenyesiteni akarja h direct azt csinalja amire megkered h ne. A bunteteset azert kapta h ne masszon az eteto szekbe bele, igazandibol mar honapok ota kertem h vigye ki a garazsba tehat most ot is be kellene zarni, mert egy lusta diszno.

Mar reg nem vitaztam a ferjemmel, vagy ket eve. Amikor vitaztunk is akkor is az elso szulott gyerekunk miatt volt, ill a csaladom miatt. A problema h alapveto kulturalis kulonsbegek vannak nalunk, nem magyar a ferjem, igy a gyereknevelesre vonatkozoan is eltero a nezetunk. az angol-ameriaki kultura nekem eleg rideg, es igy jobban megismerve a kulturajukat egyre jobban utalom ezt a kulturat. Eletuk semmi masrol nem szol, mint a footy es cricket, ket legidiotabb jatek a vilagon, nem csinalnak semmit, lustak mint a disznok, nem higenikusak, es ugy elnek mint a disznok, koszosan mocskosan. Mennel szegenyebb itt a reteg annal koszosabb es butabb. az itteni gyerekek nem bujnak a szulohoz, nem tudjak h mi az az igazi szeretet. Azt hiszik h szuletesnapra osszevesznek minden kinai muanyag vackot, avval szeretik a gyereket. Az anyja is ilyen. Annyi jateka van, mint nekem meg a tesomnak egesz gyerekkorunk alatt nem volt. Minden unnep alkalmaval a mennyisegre mennek ra. Erdekessegkeppen anyumtol mindig csak egy ajandekot kap, megis anyumat tartja az egyetlen nagymaminak. a masik nagymamaval el sincsen meg egy orat sem. De errol nem lehet vele ertelmesen beszelgetni. Eltartani nem tart el, hisz joval tobbet keresek mint o.


2013. szept. 9. 06:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek vállaltal masodik gyereket, ha ilyen volt eleve a kapcsolatod? Válj el.
2013. szept. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értem. Minek mentél hozzá? Minek vagy még mindig ott?

Én sem értek egyet sokszor a férjemmel a gyerekkel kapcsolatban. Mégis rajonganak érte, és a hisztit nekem tartogatják.

Azt a részét én sem tudnám elfogadni, hogy ennyire nincs kimutatva a szeretet, már ha egyáltalán létezik ugye ilyen hozzáállás mellett.

A mocsok meg a kupi az máshol is előfordulhat. Hogy alapjáraton ostobák, hát arra sok egyebet nem tudok mondani, mint hogy te választottad. Nálunk sincs senkinek több diplomája, sőt van akinek egy se. Az apámék meg pl halál sznobok, és nagyon rátarti banda, de igénytelenek, mint a disznók. Csak azért írom ezeket, hogy előfordulhat ez itthon is, nem is feltétlen a legalsóbb rétegek között.

Röviden: ha a gyerekeid apja egy igénytelen semmirekellő lusta dög, akit te tartasz él, és még a gyereknevelésben sem megy az együttműködés, akkor mi a fenének nem rúgod ki? Egy gonddal kevesebb volna, nem igaz?

2013. szept. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!