Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ebben a...

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? (Bőv. )

Figyelt kérdés
15 hónapos lányommal bemegyek a henteshez (gyalog, mert közel van és már nem tűri a babakocsit). Amíg engem kiszolgálnak, a kicsi áll a lábamnál, de rámosolyog a sorban mellettem álló nőre (aki amúgy szimpatikus jelenség). Erre a nő fogja és felkapja a gyereket a karjába!!

2013. aug. 27. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát elsőre tuti meglepődnék főleg ha nem is ismerem az illetőt. Utána jelezném a lányomnak hogy jöjjön az én kezembe. (szerencsére amint mutatom neki hogy jöjjön már nyújtózik is). Bár én békeszerető ember vagyok és ilyen nem szokott nálunk előfordulni, mivel viszonylag kis faluban lakunk és szinte mindenkit ismerünk. Illetve próbálom vele már most megértetni, hogy idegenekhez nem megyünk oda. Most 1,5éves és ha idegen nyúl felé inkább odajön hozzám. Remélem ez így marad :-)
2013. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!