Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyósok, ti is olyan ruhát...

Anyósok, ti is olyan ruhát vesztek ajándékba az 1 éves unokátoknak, ami méretre már majdnem kicsit (de még épp jó! ), és 20-22 fokokban hordható?

Figyelt kérdés

Mert ha igen, akkor gratulálok! :)

Ugye Ti sem kérdezitek meg, mire van szüksége a gyereknek, és milyen méret jó neki?

Ti is olyan színben, ami a menyetek szerint a legrosszabb szín gyereknek (pl lányoknak szürke), nektek is mindegy, hogy a gyerekek fejlődést az élénk színek mozdítják elő?


2009. okt. 30. 13:01
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

17.04 Most dobálózhatunk a szavakkal, kinek beteg a lelke, mert ez nem egy egészséges lelkületű ember hozzászólására vall a fenti kérdésre, ez annyira válasz, mintha azt írod: "igen, fehér biciklivel". :))

A továbbiakban arról társalgok, amit kérdeztem.

2009. nov. 1. 17:53
 32/32 A kérdező kommentje:

Most látom visszaolvasva, hogy valóban kimaradt a köszönöm a normális válaszokért, pedig azt hittem, ezt is írtam. Akkor elnézést attól, aki ezt felhozta, és tényleg, őszintén köszönöm! Bár csak később tudtam géphez jönni, még akkor is jólesett minden vigasztalás, igaz, szerettem volna egy olyan anyóst is hallani, aki leírja, ő az unokájának hasznos dolgokat ajándékoz, és inkább megkérdezi, vagy ilyesmit, ez válasz lett volna a kérdésre. Vagy ha az ellentétét, akkor tudom, nincs ilyen és kész. Még sok mindent akartam egyébként írni, és azt hiszem, vannak, akik ilyen helyzetben vannak és nincs idejük még egyszer elolvasni, amit írtak, még ideírni is úgy tudnak, hogy fél mondatonként félre kell ugrani, talán ők megértenek.

Ahogy az is kimaradt: a kérdés hangneméből is kitűnik, hogy ezt egy milyen történések sorozatában írtam, amit biztos sokan átéltek/átélnek, ezért tényleg nem értem, miért kell megsértődni. Aki nem ilyen, nyugodtan leírhatta volna, hogy ő nem ilyen, anélkül, hogy félrebeszél és kritizál, ha tényleg jó ember. Nénány meny írta, hogy neki más az anyósa, de sajnálatos, hogy még SENKI sem írt olyan választ, amiből kiderült volna, hogy ő személyesen nem ilyen anyós. Talán hiába várok...

Nem is érdemes több figyelmet fordítani erre a dologra, ahogy az egyik hozzászóló írta?

2009. nov. 1. 18:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!