Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyósok, ti is olyan ruhát...

Anyósok, ti is olyan ruhát vesztek ajándékba az 1 éves unokátoknak, ami méretre már majdnem kicsit (de még épp jó! ), és 20-22 fokokban hordható?

Figyelt kérdés

Mert ha igen, akkor gratulálok! :)

Ugye Ti sem kérdezitek meg, mire van szüksége a gyereknek, és milyen méret jó neki?

Ti is olyan színben, ami a menyetek szerint a legrosszabb szín gyereknek (pl lányoknak szürke), nektek is mindegy, hogy a gyerekek fejlődést az élénk színek mozdítják elő?


2009. okt. 30. 13:01
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
A vétel most, okt végén értendő.
2009. okt. 30. 13:03
 2/32 anonim ***** válasza:
72%

Latom merges vagy nagyon. Rad is sok szurke nyari ruhacskat adtak teli idoben ugy latom.

Mamacska megveszi, te meg eladod. Ne mergelodj, magadnak artasz vele igazan. Es a gyerekednek. Ez sem tesz am jot a fejlodesenek.

2009. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Ne pattogj, örülj hogy kaptál valamit. Ha nem tetszik, ne add rá a gyerekre.
2009. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Bàr még nincs gyerekem, de anyunak van màr egy unokája és ö is, mi is mindig megkérdezzük hogy hanyast és milyen szinekben vegyünk! Szerintem nem kellenne àltalànositani! Bàr az én anyosom is vett màr egy kék plédet, azzal a cimszoval hogy az unokàjé lesz, na ja és ha làny lesz?! De ez az én anyosom! A sogornömé 1000x jobb!:)
2009. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es azert veszik meg most, mert le van arazva.
2009. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyósom mindig valami aprósággal lepi meg az unokáját, és kéri, hogy a nevében vegyünk neki valamit, amire éppen szüksége van és ad rá pénzt. Aztán megvesszük és mondjuk neki, hogy ez az. Van úgy, hogy hónapokkal később sikerül a dolog, de így jól működik, külön kezelem a mama ajándékát :)
2009. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Orulj, hogy olyat vesznek, ami mar szinte kicsi! Legalabb eladhatod:)))
2009. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi anyosomtol mindig hasznos ajandekot kapunk csak. Megkerdezi, hogy mire van szuksegunk, es probalja megvenni. Vagy siman penzt ad.
2009. okt. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

Ha ajándékot kapsz, akkor köszönd meg. Egyébként nem mindig tudja egy anyós, hogy éppen mekkora ruha kell a picinek (és pár héttel ezelötti méret már sokszor kicsi). A babának is jó, ha nem EGY vastag ruha van rajta, hanem TÖBB RÉTEG vékonyabb. A szine meg: télire hagyománysan sötétebb, tompább szineket szokás hordani, az any´sd nem tudhatja, hogy neked éppen mi tetszik, és ha valami szineset vesz, akkr meg az a baj, hogy nem szép szinü, nem megy a többi ruhájához stb. A gyerek fejlödését az élenk szinek fejleszitk, de attól nem lesz visszamaradott, ha EGY ruhája nem szines - meg nem a ruha (hanem a játékok) szine az, ami a leginkább fejleszti a gyereket.


Igazán nem értelek, ha nem ad az anyós ajándékt, akkor rossz, mert nem ad, ha ad, akkr nem jót ad - tudna egyáltalán valamit jól csinálni?

Ha az anyósod lennék, akkor biztos, hgy elküldenélek a fenébe, ha ilyen utálatos vagy.

2009. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
82%

Hehe, sajna elofordult nalam is ilyen, nemegyszer. De nem érdekel, mert anyos ajandéka altalaban megy a szekrény mélyére , aztan odaadom valakinek, példa: mikor ujszulott volt a kisfiam, hoztak neki ajandékot- egy pirosas roszaszin melegitot, az volt rairva: "baby girl" :S ( Holott honapok ota tudtak, hogy fiut varunk)

Az egy éves szulinapjara kapott egy olyan famersortot, amit kb 20 szor mostam ki elotte, de még akkor is fogott!!!! Es egy tiszta muszal polot, az nem szurke volt, hanem ilyen nem is tudom, barnas zold, rairva nagy betukkel: ERROR (= hiba, nagy tévedés). Hat, lehet, hogy a nyelvszakos végzettségem miatt, de ezen egy kicsit fennakadtam..Mintha valami rejtett utalas lenne ez valamire, na de mindegy, egyszer nem volt rajta...

2009. okt. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!