Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnatok olyan nevet a gyermeke...

Adnatok olyan nevet a gyermeketeknek amit mar 2 ismerosotok a kutyainak adott?

Figyelt kérdés

Hulye kerdes lehet, de olyan regota kineztem egy nevet a leendo kislanyomnak...de kozben 2 ismerosom (egy kozelebbi es egy tavolabbi) is azt adta a kutyajanak.... :-S

Hezitalok, bar van meg 4honapom, hogy dontsek...

Olyan regen kinezten mar ezt a nevet...de "kutya nevet" nem szeretnek adni neki. (Bar egyebkent nem kutyanev...)

Koszonom a valaszokat eloreis!

Erdemes ezzel foglalkoznom? Vagy butasag?


2013. aug. 7. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát én lehet nem adnám. Az engem nem érdekel az emberek között kinek az a neve vagy nem, ki adta azt a gyerekének ki nem, de azért a kutya az más. Nekem pl tetszik az Aliz név de a férjem kutyáját igy hivják, igy tuti nem adnám a lányunknak. nálaunk a családban ö az Aliz.
2013. aug. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Körülöttem most egyszerűen mindenki Lilinek nevezi a kutyáját...Aranyos név, de elsők között zártuk ki, pont emiatt...
2013. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem ezért nem lett Boglárka a lányom, mert a kutyám is az volt. De volt olyan, aki Brúnónak nevezte a fiát, és nem zavarta, hogy a szomszéd kutyája is az.
2013. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A mi nevunk a Zora lenne...de az egyik ilyen kutya egy hatalmas fekete amstaff. a masik pedig egy icipici yorki..

Valoszinu mire felno a picim mar ezek a kutyusok nem elnek.De biztos lesz utanpotlas, nem szeretnem ha egyszer ezzel csufolnak.

Naa nem egyszeru ez.

2013. aug. 7. 11:13
 5/12 anonim ***** válasza:

sokáig tetszett a Mira, de közben a szomszéd srác így nevezte el a pitbullját :)


Most már a kutya jut eszembe a névről, nem tehetek róla. De végül is kiderült, hogy fiunk lesz, úgyhogy le is került a napirendről a kérdés

2013. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg Boglárka vagyok és az egyik osztálytársamnak is így hívták a kutyáját(meg ahogy olvastam a kommenteket nem ő volt az egyetlen)engem nem zavart.Nekem az sokkal idegesítőbb hogy már lassan tömegcikk ez a név én meg pont olyan személyiség vagyok aki utálja a tömegcuccokat de hát ez van.

Viszont az a név amit kinéztél szerintem nagyon szép és egyedi.Az meg nem számít,hogy hogy hívják más kutyáját mivel a Zora nem kutya név te meg nem Tappancsnak akarod elnevezni a lányod:)

2013. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Adnék igen,ha az tetszene.

Lehet száz másik kutyának,macskának,hörcsögnek ez a neve...

De kérdem én,akkor mi van van???

Tudom,hogy ismerősök,de nem érdekelne.

2013. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
a mi nevünkre is azt mondták kutyanév... sokat hezitáltunk, végül mégis ennél maradtunk.
2013. aug. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lues ***** válasza:
Mi anno a "kedvenc" malacunkat neveztük el Reginának. Utána a szomszéd unokája lett Regina, Az osztályomba is járt egy Regina nevű kislány, s most a barátnőm kislány is Regina lesz. Nekem erről a névről a malac jut az eszembe, így tuti nem adnék olyan nevet a gyermekemnek amiről tudom, hogy már egy állatot elneveztek. Óhatatlanul az állat fog az eszedbe jutni szerintem.
2013. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem kutyanév azt hittem a Leiláról van szó,ha azt hallom mindig egy lógó fülű kutya jut eszembe :)
2013. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!