Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Ti vennétek a gyermeke...

Szülők! Ti vennétek a gyermeketeknek motort 14 éves kora előtt?

Figyelt kérdés
mi a legfiatalabb határ? mert ugye én nem tudom hogy vegyek e mert erre a legközelebbi pálya 25 km 14 évesen teheti le a jogsit csak ti vennétek? nem hülyeség szerintetek?

2013. jún. 25. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vennék neki motort.
2013. jún. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és ha érdekli 14 éves kora előtt akar?
2013. jún. 25. 16:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Max ha versenyszerűen akarná csinálni.
2013. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ezzel bajok lesznek,ha valamelyik gyerek motorozni szeretne,mert az Apuka most is venne már egy poket-et,mert olyan "vagány" ha egy kisgyerek motorozik.. én meg félteném.

Ha motorozni szeretne,akkor útra 18 éves kora előtt egyszer sem engedném. Persze függ attól is,hogy milyen motor van alatta,de általánosságban elmondható,hogy aki alatt motor van,az a sebességet szereti,óvatlan is lehet-a kamaszok meg még annyira sem számíthatóak ki...

2013. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én csak azért imádkozom, hogy a fiamat ne érdekelje majd a motorozás. Az viszont biztos, hogy 18 éves kora előtt tőlem nem kap motort.
2013. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem. amúgy 14 éves kortól robogózni lehet, nem???

szerintem rendes motor csak 18 éves kortól van.


én nem vennék enyémnek, sőt, felülni sem engedem amíg tilthatom, tiltom is :)

4 kerékkel semmi bajom, abban támogatni fogom, én is 17 éves koromban tettem le a jogsit, autós családunk van, 3 éves kora óta vezet a gyerekem, van saját jipje és quada is (pont olyan mint a rendes, csak méreteiben kisebb, de úgyanúgy kell váltani, stb)

2013. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vajon motoros ember se venne a gyerekének? mert van pár ember aki vesz csak arra lennék kiváncsi hogy a többség venne e vagy nem szerintetek?
2013. jún. 25. 16:49
 8/11 A kérdező kommentje:
ja igen még azzal egészitem ki a kérdésem hogy quadot sem vagy csak motort?
2013. jún. 25. 16:51
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Én rettegek a minden járműtől. A BKV-n nincs annyira halálfélelmem, de inkább vagyok gyalogkakukk...

Ha a fiam jogsit-kocsit szeretne rettentően félteném.

De ha motort akar, hát az ziher, hogy megspórolok pár álmatlan éjszakát és inkább agyoncsapom...

Amíg tilthatom, addig alatta motor nem lesz(amíg fen nem tudja tartani, és amíg nem 18 szó se lehet róla)

2013. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ilyen gyerek-quad az más, ha mondjuk az apjának is ez a heppje, és ketten mennének csak vennék. Mégiscsak 4 kerék... de motort semmiképpen sem. Én imádtam a sebességet, nem egyszer ültem motoron (utaskén), míg egyszer fel nem borultunk autóval... na azóta nagyon félek.

Jó lenne egy motor, meg szeretem is, de nagyon félnék. Ez miatt a gyereknek sem vennék... könnyebben felborul, mint egy quad...

2013. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!