Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Ti vennétek a gyermeke...

Szülők! Ti vennétek a gyermeketeknek motort 14 éves kora előtt?

Figyelt kérdés
mi a legfiatalabb határ? mert ugye én nem tudom hogy vegyek e mert erre a legközelebbi pálya 25 km 14 évesen teheti le a jogsit csak ti vennétek? nem hülyeség szerintetek?

2013. jún. 25. 15:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Az én Párom nagy motoros. Imádom én is a motorokat,imádtam mikor húzta a gázt- nagymocira nincs jogsim.de a Párom nem is bánja :-),így mögötte ültem. de nem engedném motorozni közúton! Túl sok idióta mászkál rajta,a motorosokat amúgy is sokan "vadásszák".

A quad-ra nem tudom milyen szabályok vonatkoznak most,egy időben mintha nem lehetett volna közúton használni,de nem is engedném azt sem,csak ha erre szakosodott ember tanítja,akkor megtanulhatna quad-ozni,de semmi mást!


Amíg lehet,vigyáznék a gyerekeimre. Később már nem tehetek semmit,de most még tehetek értük ennyit!

2013. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!