Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Összevesztem a párommal,...

Összevesztem a párommal, nagyon megbántott. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ma délután felhívtam, hogy munka után hozzon a gyerekeknek kekszet, mert este mindig esznek és elfogyott a kedvencük.

Mikor hazajött nem hozott semmit, de az unokaöccsével jött. Mondta elmegy mindjárt a boltba. Oké. Mikor indultak a két gyerkőc is ment volna velük (3 és 2 évesek), de az már nem tetszett neki. Pedig mondtam elvihette volna kicsit őket, mert 8 hetes terhes vagyok, egy kis pihenés jól jött volna, ha csak fél óra is.

De nem akarta, végül csak az egyiket vitte volna, pedig 2 unokatesója is ott volt segítségnek. Én mondtam, akkor ne vigye egyiket sem. Erre nem ment el ő se. Amúgy arra ment ki az egész, hogy a kocsmába is be tudjon menni, azért nem akarta elvinni a gyerekeket. Vigyem le én ha akarom, miért nem viszem le. Egyszerűen nem érti meg, hogy fáradt vagyok, kimerültnek érzem magam. Úgy irigylem azokat a nőket, akiknek a párjuk segít, vagy tegnap is a játszótéren a gyerekek vagy az apjukkal voltak lent, vagy mind a két szülőjük lent volt.

Erre megkaptam, hogy csinálom pi...t, meg k...a vagyok, még k...nak sem lennék jó. Nem csinálok itthon semmit. Most is már begörcsölt a hasam, pedig saját felelősségre megyek vissza dolgozni, mert már most magas a vérnyomásom, mind a két terhességem alatt toxémiám volt, de a tgyás kezdetéig szeretnék dolgozni, hogy jó gyedem legyen. Így nem is tudom, megtartsam-e a babát egyáltalán?


2013. júl. 31. 20:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

13-as vagyok. Ez nem mintaférj kérdése, kedves kérdező. Ha nem fogsz ki "mintaférjet", akkor mondd mégis minek vállalsz be ilyen sok gyereket, pláne ilyen kicsi korkülönbséggel?

3 pici gyerek egy "mintacsaládot" is eléggé leterhel, ahol anyukának van segítsége, és az apuka is teszi a dolgát. Én ilyen családoknál is bátor dolognak tartom az ilyesmit.

De a te helyzetedben egyenesen felelőtlenség. A felelőtlenségedet az is bizonyítja, hogy abszolút nem érzed át a helyzet súlyát, amikor fél percenként meggondolod magad arról, hogy megtartod-e a babát, vagy sem, mintha csak azon dilemmáznál, hogy melyik bugyidat veszed fel reggel...

Őszintén sajnálom a gyerekeidet.

2013. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem boxoloni kéne annak az arcába aki amúgy is elesett.. akinek olyan boldog az élete az miért zrikál pluszba mást is? Lelki támaszról még nem hallottatok? Sztem a kérdezőnek már ez is elég lenne. Amúgy a szerencse forgandó. Lehet hogy most boldogan él aki él, de pár év után pisloghat ő is, hogy mi történik vele. Aki magas lóról beszél az nagyon nagyot eshet. És mivel az élet nem örök és fájdalmas, sokszor meg is esik.
2014. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Utolsó azért,ez így nem igaz,olvasd el a kérdését és a válaszait,mellékesen a privát üzenetei is igen kedvesek.

Személy szerint egy nagy hisztinek látom a kérdését,értelmetlen dolgokon való problémázásként,nem mellékesen 8 hetes terhesen nem teheti meg 2 gyerek mellett senki,hogy pihenget egésznap.Nem vagyok magas lovon,sosem éreztem magam ott,nem is bántottam a kérdezőt de a mocskos privát üzenetei után nem tudok együtt érezni.

2014. okt. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!