Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Összevesztem a párommal,...

Összevesztem a párommal, nagyon megbántott. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ma délután felhívtam, hogy munka után hozzon a gyerekeknek kekszet, mert este mindig esznek és elfogyott a kedvencük.

Mikor hazajött nem hozott semmit, de az unokaöccsével jött. Mondta elmegy mindjárt a boltba. Oké. Mikor indultak a két gyerkőc is ment volna velük (3 és 2 évesek), de az már nem tetszett neki. Pedig mondtam elvihette volna kicsit őket, mert 8 hetes terhes vagyok, egy kis pihenés jól jött volna, ha csak fél óra is.

De nem akarta, végül csak az egyiket vitte volna, pedig 2 unokatesója is ott volt segítségnek. Én mondtam, akkor ne vigye egyiket sem. Erre nem ment el ő se. Amúgy arra ment ki az egész, hogy a kocsmába is be tudjon menni, azért nem akarta elvinni a gyerekeket. Vigyem le én ha akarom, miért nem viszem le. Egyszerűen nem érti meg, hogy fáradt vagyok, kimerültnek érzem magam. Úgy irigylem azokat a nőket, akiknek a párjuk segít, vagy tegnap is a játszótéren a gyerekek vagy az apjukkal voltak lent, vagy mind a két szülőjük lent volt.

Erre megkaptam, hogy csinálom pi...t, meg k...a vagyok, még k...nak sem lennék jó. Nem csinálok itthon semmit. Most is már begörcsölt a hasam, pedig saját felelősségre megyek vissza dolgozni, mert már most magas a vérnyomásom, mind a két terhességem alatt toxémiám volt, de a tgyás kezdetéig szeretnék dolgozni, hogy jó gyedem legyen. Így nem is tudom, megtartsam-e a babát egyáltalán?


2013. júl. 31. 20:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%
Milyen jó, hogy csak úgy meg lehet legálisan ölni egy gyereket, ha meggondolja magát az ember. Nem ész kérdése a boldog élet és a normális, jó anyaság.
2013. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
A te szüleid nem tudnak segíteni? Most már 3 gyereketek lesz, ezt már hogy úgy mondjam cseszheted, akkor már inkább próbáljátok megbeszélni, megjavítani, amit lehet. Én a helyedben egy időre elmennék a 2 gyerekkel, és adnék időt neki gondolkodni. Meg kell értenie, hogy fel kell végre nőnie.
2013. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%

Ne haragudj, de nagyon felelőtlen vagy. Össze-vissza csapongsz, hogy megtartod a babát, aztán mégsem, közben csak a pénzt számolgatod. Egy életről döntesz, vedd már kicsit komolyabban, ez nem játék!

Egy gyereket sem kellett volna szülnöd, nemhogy hármat...

Abból amit leírtál, úgy tűnik, hogy a férjed sem igazán nőtt még fel a feladathoz.

2013. aug. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi idős a férjed? Nem bántásból, csak nekem van egy sógorom, aki 25 volt, amikor a fia született és baromira nem tudott és nem is akart mit kezdeni vele. Azóta elváltak, most már 11 éves a gyerek, most kezdenek összejönni. A sógorom pedig az én gyerekeimmel babázik, akik 3 és 1 évesek. Most nőtt fel a feladathoz. Szüleid nem tudnak segíteni a gyerekek körül néha, vagy esetleg tesód?
2013. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as! Remélem nem kerülsz olyan helyzetbe, hogy hirtelen azt se tudd, mit csinálj, vagy ha igen, akkor gondolkodj el egy kicsit. Igaz, aki kifogott egy minta férfit, az könnyen beszél. Mindegy, az ilyen válaszokon jókat mosolygok:)

A párom 32 éves. Nem arról van szó, hogy mindig eljárkál, hanem hogy a gyerekeket nem akarja úgy elvinni soha, hogy én nem vagyok velük. Ha tegnap elvitte volna őket, ami kb. fél óra lett volna, kicsit legalább össze tudtam volna kicsit dobni a lakást. De most már látom, hogy ő olyan ember, hogy a gyerekek és a háztartás csak a nő dolga. Bár hiába könyörgök neki néha, hogy jöjjön el velünk a játszótérre, 5 percre van tőlünk egy játszótér, még oda sem jön el. Ő dolgozott.

Én szeptemberben megyek vissza dolgozni, addig a felgyülemlett szabikat töltöm, kérdeztem tőle, ha majd én is ledolgoztam a napi 8-9 órámat és hazamegyek, akkor majd én se csináljak ennyi erővel semmit?

Erre már nem válaszolt.

Most azt kell eldöntsem, hogy hogyan tovább!

2013. aug. 1. 09:25
 16/23 anonim ***** válasza:
12%
Hűha 8 hetes terhes vagy?? Mi lesz 30 hetesen?Tudod én azt sem értem mi a francért ilyen kicsi korkülönbséggel szülnek emberek,de ha bírják tegyék de látszik te nem bírod,de azért már megint terhes vagy.Persze most beállítod a párodat a rossznak pedig én biztos vagyok benne,hogy nem csak Ő hibás hanem te is de tudod hogy az oldalon jön a sok anyatigris és rögtön a férfit támadja mert a nő mindig "ártatlan".Nem értem miért baj ha a párod nem akarta magával vinni a két gyereket,én a 2,5 éves fiam sem szeretem boltba vinni,először is gyorsabb nélküle,meg hát két kisgyerekkel nem olyan jó vásárolni.Te bajod hogy ha nem szereted ami nyilvánvaló de mégis szültél neki 2 gyereket és megint terhes vagy.Nem tudlak sajnálni sőt nem tudok egy nőt sem sajnálni aki arra is képtelen,hogy a párjával beszéljen sorra szüli a gyereket majd panaszkodik,hogy kimerült.
2013. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Látom te is lepasszolod a gyereket másnak, míg vásárolsz meg társai. Én is tudnálak véleményezni, mint anya, aki még a gyerekére sem tud figyelni, míg vásárol. Pedig neked csak 1 van. Én mind a két gyerekemre tudok figyelni mikor vásárolok és nyugodtan vásárolok így is. Párom nem is egyedül ment volna, hanem két unokaöccsével.

Szegény gyereked, gondolom otthon ül egész nap, extra szigorban, meg se szólalhat, mert az írásodból úgy tűnik, ilyen anya vagy, a gyerek csak elsétál a játszótér mellett, mert ha beviszed nem tudsz azt csinálni amit akarsz.

Te minek szültél gyereket, ha egyre se tudsz figyelni, mindig lepasszolod?

Ja, és gondolom nem a párod vigyáz rá, hiszen nem az ő dolga!!

2013. aug. 1. 12:27
 18/23 anonim ***** válasza:
67%
te mégis miről beszélsz? Képzeld én nem lepasszolom a gyereket hanem amíg nagybevásárlásra megyek elviszem anyukámhoz ahelyett,hogy azzal kínoznám,hogy szegény a kocsiban üljön órákon keresztül,és az,hogy nem szeretem magammal vinni azt nem jelenti,hogy nem viszem,és tudok rá vigyázni,nagyon jól viselkedik csak hát mégis csak egy kisgyerek akit minden érdekel,és nehéz úgy cipekedni,hogy még a kezét is fogjam .Mégis milyen jogon találsz ki ilyen baromságokat,hogy a gyerekem otthon ül meg nem viszem el a játszótérre?? Szánalmas vagy,hogy engem támadsz holott a te életed nincsen rendben.Nagyon szeretem a gyerekem nagyon sok helyre viszem,sokat játszom vele és foglalkozom vele,mint ahogy a párom is.Képzeld a párom imádja a gyerekét,sokat vigyáz rá.Tudod egy nagy szerencsétlenség vagy és ezt te is tudod de engem támaszd mert lemert nem írni,hogy nem szeretem a gyereket magammal vinni a boltba,képzeld nem szeret mindig vásárolni,ha van lehetőségem nem viszem magammal milyen szörnyű anya vagyok nincs a gyerekem 24 órában a fenekemben..A saját házad táján sepregessél,mert van mit nem szereted a párod,egymás után jön 3 gyerek teljesen ki vagy és idegenekről vonsz le ostoba következtetéseket,pedig inkább a saját életed kéne rendbe tenni.
2013. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Köszönöm a privátot látom nagyobb a baj nálatok,mint amit leírtál.Köszönöm szépen rendben van az életem szexuális téren is,és nem hagytak el egyszer sem.Te magad írtad le mennyi bajod van,meg hogy 8 hetesen neked sokat kell pihenned.Ezek után mégis milyen alapon támadod a válaszolókat,fáj az igazság? 1-2 év kis korkülönbség magad írtad,hogy kimerült vagy,ezért kérdeztem akkor miért kell harmadik rögtön?Nem tudsz a pároddal kommunikálni,az interneten idegeneknek tárod fel az otthoni problémákat,és persze mindenért a párod hibás.Azért szólunk bele mert feltetted közszemlére az életed,és véleményt kértél.
2013. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

jellemző...


először jöttök, hogy mire vállal 3 gyereket, kettőt se kellett volna... utána írja, hogy elveteti, akkor meg jön az "ennyi a gyereked élete" mag hasonló...


Nyilván nem jó a helyzet, de inkább vetesse el, szenvedjen ő, de ha megszüli, akkor szenved ő is, meg a 3 gyerek is!


Kérdező! Pakolj össze, és költözz el! Esetleg családok átmeneti otthonába, ha van hely, kérdezz rá! Szüleid vannak? Hozzájuk nem tudnál menni?

2013. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!