Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az mennyire általános, hogy...

Az mennyire általános, hogy úgy szexel egy pár, hogy ott van közben a szobában a gyereke is (aki alszik, vagy csak azt hiszik, hogy alszik)?

Figyelt kérdés
Szoktatok ilyet? Elfogadható? Normális?
2013. jún. 30. 13:23
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
20%
A gyerek mélyen aludt, háttal, a szoba másik felében. Egyszeri alkalom volt. De nem állok le vitatkozni, mert úgy látom nem vagyunk egy szinten.Ez a 39-nek szólt.
2013. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
33%

Kedves 37-es! Ha megvan a gyerek, akkor már nem kell szexelni?

Kultúrált módon, nem sikongatva és szétdöngetve az ágyat, lehet. És nem lesz belőle mentális sérülés, mivel alszik a gyerek, aki egyébként egy 5hónapos baba! Amint kinövi a kiságyat, megy külön szobába..

2013. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
64%

Valóban nem vagyunk egy szinten, örülök, hogy felismerted. :)

Normalis ember nem szexel a gyerek mellett. Ha nincs masik szoba, akkor kimegy a konyhába, a fürdőszobába, az előszobába, akárhová. Ennyi erővel az anyád/apad/testvered/szomszéd mellett is szexelhetnel. De nem magyarázom tovább, hiszen nem vagyunk egy szinten. :)

2013. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
22%
Bizonyára neked valami ilyesmi hatással lehetett a személyiségedre, hogyha ennyire mélyen érint ez a téma :)Tudom ajánlani, hogy menj pszichológushoz, ahogy írtad,hátha még valami javulást tud elérni nálad az emberi kapcsolatok terén. Ja, bocs a személyeskedésért, te kezdted.
2013. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
58%
En kezdtem??? Te kezdtek szemlyeskedni a "nem vagyunk egy szinten" beszolasoddal. Rosszul esett, hogy egyet értek veled?
2013. júl. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
20%
Nem esett rosszul, de a beszólásaid alapján még barátnők is lehetnénk. Jól csavarod a mondatokat, csípem a stílusod :)Még a szintkülönbség ellenére is :) (bocs, így látatlanban nem állapítok meg ilyen szintkülönbségeket, tényleg nem volt szép, hogy ilyet írtam, de a gyerekemért a fejemet is levághatnák, nemhogy még kárt tegyek a kis lelkivilágában. A férjemmel együtt normálisnak mpndanám magunkat, és soha nem bocsátanám meg, ha a gyerek egyszer is csak de rajtakapna minket, erre mindig nagyon vigyáztunk.)
2013. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
50%
:D
2013. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
95%
Lányok, szerintem felesleges belemenni ilyen vitatkozásba, negatívkodásba. Mindenki különbözik, és ez így van jól. Mindenki csak a saját gyermeke felett rendelkezik felelősséggel, így nincs jogunk azt mondani, hogy aki másként csinálja rosszul teszi. De az tény, hogy ha kicsit beleolvas az ember a témába, akkor lehet látni, hogy az emberek 99 százalékát mélyen érinti, ha a szülei szexuális életével valamilyen módon találkozik. Vagy hallja őket, vagy látja. Én nem hazudtam, tényleg éveken keresztül depressziós voltam, rettegtem, hogy nem alszom majd el elég hamar, vagy, hogy felébredek éjszaka, bepisiltem, mert nem mertem elmenni wc-re, sírtam minden éjszaka, és a későbbi kapcsolataimra is kihatott. Ezzel nem azt mondom, hogy mindenki árt a gyermekének, én a saját gyermekemet megpróbálom megóvni ettől, de azért mert valaki elmondja a véleményét a témáról, még nem kell veszekedni. Nem az a cél, hogy meggyőzzük a másikat a saját igazunkról. a kérdező feltett egy kérdést, amire mindenki válaszol és nem azzal kéne foglalkozni, hogy a másik hogyan és mit csinál. El kell fogadni, hogy mindenki másképpen gondolkozik. Szerintem itt mindenki remek szülő és tiszta szívből szereti a gyermekét. Nem ez a legfontosabb? Ne veszekedjünk anyukák, annyira nincsen értelme!
2013. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
69%
Igazad van :) Sajnálom utolsó, hogy ilyen történt veled. Már nem veszekszünk, barinők lettünk :)
2013. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
42%

Nem akartam írni a kérdéshez, de látván egy-két kedves hozzászólást, mégis válaszolok.

Valóban sokakat érintett rosszul lelkileg, mert szem-és fültanúi voltak a szüleik együttléteinek. Viszont nagyon nem mindegy, hogy mikor látták ezt először. Ha valaki mondjuk 12-14 évesen találja szembe magát ezzel először, azt nyilván sokként éri, nem úgy, mint azt, aki mondjuk baba kora óta így nő fel. Nem mondom, hogy szexeljünk agyba-főbe gátlástalanul a gyerek mellett, viszont az, hogy ilyen szinten tabuként van kezelve a szex a gyerekek előtt, legalább ennyit árt. Ha a gyerek-szülő kapcsolat jónak és bizalmasnak mondható, akkor szerintem nem lesz ebből akkora gond, hogy éjjelente sírva és rettegve aludjon el egy tizenéves fiú/lány. Mert akkor is más is volt a háttérben, nem csak annyi, hogy látta szexelni a szüleit...

2013. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!