Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Te vállalnál így babát?

Te vállalnál így babát?

Figyelt kérdés

6 éve együtt vagyunk már,tervezünk házasságot,de csak kb két év múlva,babát viszont most szeretnénk. A havi bevételünk egész jó,a párom 210-240ezer forint között keres,az én gyedem 85 ezer forint körül lesz + családi. Viszont albérletben élünk egyelőre,de saját lakásra gyűjtünk. Átlag 50-100 ezer forint között marad meg egy hónapban jelenleg,de most még van olyan kiadásunk,ami jövőre már nem lesz (kb. 50-60ezer forint/hó). Szóval a gyed tény,hogy kevesebb,mint a fizu,de a költeni valónk is kevesebb lesz,még gyerkőccel együtt is.

Én 23 éves múltam,a párom jövőre lesz 30.


Ha várnál még,mi lenne az indok? Minden vágyunk egy baba.



2013. máj. 24. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem fontos a házasság, gyerekszülés előtt. Így én először házasodnák majd utána jöhetne a gyerek.
2013. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem várnék, mindenetek megvan, ami a babához kell, és sajna arra is számolni kell időt, ha esetleg nem egyből sikerül.
2013. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok házasság párti, azaz nincs vele gondom, de nekem nem feltétel egyáltalán.


Miközben olvastam, vártam egy mondatra. Épp az utolsó lett az. :)


Vágjatok bele, tökéletes helyzet úgy sem lesz sosem, mindig kell majd valamira gyűjteni. Viszonylag jól kerestek, félre is tudtok tenni, szerintem babával sem kell majd szűkölködnötök.


Sok sikert!

2013. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én saját lakásba mennék, de amúgy vállalnám így is.
2013. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) Értelemszerűen ha lenne lehetőségünk sajátba menni,mi sem költenénk a pénzünket albérletbe. Nagyon magas hitelt meg nem fogunk felvenni,az rosszabb,mint az albérlet....
2013. máj. 24. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, csak mivel írtad, hogy saját lakásra gyűjtötök, gondoltam, fontos nektek is, és az nem derült ki, mikor aktuális. Ha egy év múlva, várnék addig, ha 10 év, akkor most vállalnám a gyereket. Értelemszerűen.
2013. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem egy 3-4év biztos. Vagy több...
2013. máj. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!