Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Be vállalnál így spermium...

Be vállalnál így spermium donor babát?

Figyelt kérdés
Igazából nem nagyon szeretném csak azért, hogy legyen gyerekem de közben meg úgy érzem nem szeretném nagyon mert félig semmi közöm hozzá:(
2013. jan. 31. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem!

Viszont valódi apukával is csak félig lesz közöd hozzá...

2013. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze ez tény de tudom kié így meg:((Olyantól lenne akit nem ismerek nem szeretek:(

Nehéz ez

2013. jan. 31. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó barátnőmék voltak ebben a helyzetben.

Ők vállalták. Azóta 1 éves múlt a pici.

Persze sok mindennel kell megküzdeni, de ha IGAZÁN szeretnétek, mindketten(ez nagyon fontos)akkor érdemes belevágni.

Kérdezz bátran, végig kísértem az egész időszakot az életükben, szívesen válaszolok priviben is.

2013. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha pocakodban van a baba, és később a kezedben, nem fogsz azon gondolkodni, hogy "honnan van".

Ha csak emiatt kételkedsz, én bevállalnám a helyedben, de előbb mindenképpen helyre kell tenned magadban a dolgot, és csak utána belefogni!


Ez még mindig jobb megoldás, mint örökbefogadni.

2013. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez is igaz.Csak ha a párom is jobban akarná biztos más lenne
2013. febr. 1. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!