Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudatosan vállalnál így babát...

Tudatosan vállalnál így babát vagy várnál még?

Figyelt kérdés
24 évesen,albérletbe,házasság nélkül(de majd szeretnénk),havi nettó 330ezer forint bevétellel,babára 150ezer megtakarítással,saját lakásra egyelőre 350ezer forint félretett pénzzel,3év jelenleg is élő munkaviszonnyal,kiegyensúlyozott,6éves kapcsolattal.
2013. ápr. 17. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én igen.
2013. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat...én igen,vállalnék! =)
2013. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem én a férjemnek szeretnék szülni nem a páromnak.

Önmagában a bevételetek nem rossz, de ebből mennyi a te jövedelmed? Mert tgyás,gyed alatt annak csak a 60-70% kapod meg.

2013. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nektek nem gond ha előbb van baba mint esküvő, és előbb szeretnétek, akkor szerintem nem várnék. Én mondjuk előbb esküvő, utána baba sorrend párti vagyok, azt valahogy tutibbnak érzem :).
2013. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A tgyásos időszakra értettem ezt a bevételt. Gyed alatt 10-15el lesz kevesebb.
2013. ápr. 17. 22:09
 6/15 anonim ***** válasza:

Én akkor szülnék, ha életem párja csinálná.


Egyébként én sokkal szerényebb feltételek mellett is bevállalnám, mert örülök, ha van. Ha mindannyian biztos életre vágynánk, már én sem születtem volna meg anno.

2013. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen. Nekünk is kb. ennyi a bevétel baba mellett, és ebből jól ki lehet jönni, félre is lehet tenni. Nálunk be volt tervezve az esküvő, aztán hirtelen felindulásból úgy döntöttünk, nem várunk addig a babával, mert már nagyon akartuk. Így már babásan volt az esküvő.
2013. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, be is vallaltam. 5 eves kapcsolatra, 2 ev egyuttlakassal, 2 ev munkaviszonnyal, ugy, hogy tudtam, hogy oda nem mehetek vissza, de paromnak stabil helye volt alberletbe vallaltuk, hazassag nelkul. Most jon a kisteso, most visszajohetek majd ide, ahol most dolgozom, parom meg mindig ugyanott dolgozik, meg albiban vagyunk, s meg nem vagyunk hazasok, de iden a babavallalas mellett tervezzuk a haz vasarlast es az egybekelest. 8,5 eve vagyunk egyutt. Beveteli viszonylatokat nem tudok irni, mert kulfoldon elunk, mas a kereset, mas a gyes, mas az albi ara, a megelhetes. De tudtuk, hogy tuleljuk az idoszakot annelkul, hogy nelkuloznunk kellene.
2013. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%
Hát, én még kicsit gyűjtenék a gyerekre 150ezer semmire nem elég.
2013. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem fontos lenne előbb, hogy összeházasodjunk és csak utána vállalnék babát tudatosan, de amúgy igen.
2013. ápr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!