Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi havi bevételre vállalná...

Mennyi havi bevételre vállalnál babát, ha a hitel/albérlet költségét nem nézed?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Már miért ne nézném? A hitel és az albi költsége nem elhanyagolható tényező...
2013. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D Nem írtam,hogy elhanyagolható tényező,jajj! Engem most az az összeg érdekel,amikor a bevételből ezt már levonod... mind1,hogy miért,a kérdésem ez. Ha nem szeretnél,ne válaszolj,semmi baj,de így a válaszod nem hasznos.
2013. máj. 8. 11:20
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy nem elhanyagolható. Mert a lakás/ház méretétől függ annak rezsije.

Vagy csak arra vagy kíváncsi, hogy kaja+bébi kiadások+egyéb kiadások mennyi kell, hogy legyen?

2013. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyi a rezsi? Mondjuk ha azt sem nézem, akkor kb min.80ezerre
2013. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mármint összesen a család bevétele vagy csak az enyém?


Ha összesen nézem, akkor 300 000 a minimum. Ez külön 150-150 000 kb. persze ez eltolódhat egyik másik irányba, de a lényeg, hogy a 300 000 meglegyen.

2013. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én nem csak a bevételt néztem. Én 2 millát összeraktam, hogy legyen tartalékra a kicsihez + a többi szokásos tartalék.

Nem elég csak a bevételt nézni.

2013. máj. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk saját lakásunk van, és nincs hitelünk, tehát ezek alapból nem játszanak. Havi 220 ezer forint bevételre vállaltuk a babát, ebből a rezsi kb. 50 ezer. Viszonylag jól élünk, na nem túl nagy lábon, de futja bőven mindenre, még megtakarításra is.
2013. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi havi 170-180 ezerre vállaltuk(igaz mi a főiskola mellett dolgozunk),de tulajdonképpen jött Ő magától,szóval tudatosan megvártuk volna még van megtakarítás és legalább van 200-250ezer bevétel.

2. gyereket meg csak akkor ha lesz 300ezer a bevételünk a babára,vizsgálatokra 500ezer félretéve,és még ezen felül megtakarítás.Tudom nem a pénz a minden,de nem jó érzés ha ki kell számolnod mire mennyit költhetsz.

2013. máj. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Minimum 200 ezer Ft a gyes időszaka alatt, de később több is kell majd.


Nem tudom, hogy miért értetlenkednek páran, tegyük föl, hogy a kérdező örökölt lakást, vagy együtt laknak a nagyszülőkkel, stb és nincs se albérleti díj, se hitel. Ezért nem kell vele számolni.

2013. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valaki 80 ezret írt, ha levonjuk a rezsit is, akkor ha a babát nem is nézem 1300 Ft jut egy főre egy napra, ebből még az ételek is nehezen jönnek ki. Már úgy értem, hogy egészséges ételek és akkor még ruháról, meg a baba dolgairól nem beszéltünk, ennél azért szerintem több kell.
2013. máj. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!