Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket fenekeltek el kiskorot...

Titeket fenekeltek el kiskorotokban? Mivel? Mennyire? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 11:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
65%

Rossz jegy miatt szó nélkül menni a kisszobába, nadrág le, gyakran a bugyi is és aztán verés.

Bár megérdemlem és azért annyira nem durva, csak amennyi tényleg kell, annyit ütnek, de mindig sírva rohanok utána a szobámba és a fenekemet nézegetem, mennyire piros... bár tényleg megérdemlem és kell is ez csak fáj...

2013. máj. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 ékszerteknős válasza:
40%
Engem rendszeresen fenekelnek el. Szinte minden nap. A legkevesebb amit kapok az 20 és kézzel, de nagyon erőset. Amikor édesanyám élt szegény annyit idegeskedett, egy idő után besokallt és azt mondta: ebből elég! Ezt nem bírom tovább. Amikor nem úgy viselkedsz ahogy kell elfenekellek. Aztán ez után fenekelt el párszor, de akkor is csak nadrágban. Most más világ van. A nevelő anyámmal élek és ha rosszabb jegyet kapok mint 4 ( Eddig 6.-os vagyok és 1 szer volt 4-esem 0-szor 5-öm) Akkor 25-öt kapok kézzel csupasz fenékre. Amikor 1-est kapok szinte mindig akkor 3x45- öt kapok csupasz fenékre fakanállal. Ha nem mosogatok el akkor is fakanállal és 2x 20 -t. Tanyán élünk. Ha nem etetem meg az állatokat akkor is fakanállal de 50-et 2x. Ma reggel kaptam 20-at nem tettem a helyére a ruhát, és most fogok kapni 2x50-et mert nem etettem meg az állatokat.
2014. febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én soha nem kaptam. L
2021. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Èn most is kapok szijal fakanállal pálca lány létemre.
jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!