Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket fenekeltek el kiskorot...

Titeket fenekeltek el kiskorotokban? Mivel? Mennyire? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 11:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem sokszor, de néha kaptam a fenekemre vagy egy egy fülest. Főként anyutól. Bennem nem hagyott nyomot. Sokkal jobban utáltam, ha ordítanak velem, vagy veszekszenek. Bevallom én is csaptam már oda a gyereknek. Ez nem azt jelenti, hogy ütöm vágom, de szerintem egy jó időben elcsattant nyakas senkinek sem árt. Azt viszont nem tudom megérteni, mikor valaki fakanállal, nadrágszíjjal veri el a gyerekét.
2009. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Én jól irányzott pofont kaptam, de akkor már nem igazán voltam pici, iskolás koru.
2009. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Jópárszor, egész gyerekkoromban. Szörnyű volt. Egy nagy nullának, semminek éreztem magam a szülői megalázások miatt. Kihat a mai életemre is, szóval ha lehet, inkább kerüljük az efféle dolgokat.Nem egy-két apró "odacsapásról" van szó, hanem a folyamatos, fájdalmas verésről...
2009. szept. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Mi 4en vagyunk tesók és néha elszabadult a pokol...:) mármint köztünk ja és főleg nyári szünetben :) na olyankor kaptunk is anyutól, mert már nem bírt velünk, és bizony kellett is. Mi igazi szerető családban nőttünk fel, mind a mai napig imádjuk egymást, de valóban kellettek is azok a seggre verések mert mikor beindultunk bizony mondhatott akármit anyu, főleg hogy 4en egymásnak estünk.
2009. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám volt a fenekelős nálunk, de mondjuk nem ütött nagyot. Vagy néha a kezemre csaptak rá. Azt se nagyot. Olyanokért kaptam a fenekemre, ha olyat csináltam, amiről tudtam, hogy nem szabad. Arra úgy emlékszem, hogy anyukám úgy fenekelt, hogy közben mondta a monológját és minden szótaghoz csapott egyet a fenekemre XD Nem tudom, nekem ez nem maradt egy negatív emlék, mert tényleg sose kaptam nagyot. Egyszer tesóm kapott fakanállal, na mondjuk az inkább csak azt a célt szolgálta, hogy anyukám haragját illusztrálja, mert azzal se kapott nagyot. Pofont talán kétszer kaptam összesen, de azt apukámtól, igen nagy disznóságok miatt. Mamám meg mindig a porolóval hadonászott ha már nagyon rosszak voltunk, de azzal sose kaptunk, elrettentő jelleggel vetette csak be :D
2009. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%

én hülyeségek miatt kaptam nagymamámtól vagy kétszer, ha jól emlékszem. Egyszer azért, mert letörtem egy ágat a meggyfáról, amit annyira nevelgetett, egyszer meg azért, mert nem mertem hazamenni, mert voltak valami kötekedő fiúk az utcában, és inkább leálltam labdázni egy osztálytársnőmmel a másik utcában.


De olyan kicsi voltam, hogy arra már nem emlékszem, hogy tényleg megvert-e, csak arra, hogy akarta.

2009. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
0%

Nem emlékszem!Nem is üttek a szüleim!A testvéremtől kaptam addig amig betöltöttem a 11.dik évem:Dutánna megmutattam hogy nem vagyok biz piskota!!!szegény egy hétig kék zöld volt!De az volt az utolso eset!Neki is:)) az utobbi 9evben csak apumtol kaptam vállveregetést:Pamikor megtudta hogy első tanuló lettem:D

A gyerek verését nálunk büntetik!Én ha meglátnék egy szülőt aki a gyerekét üti azonnal kinyirnám! kitépném a fogait és a fenekére ragasztanám...

2009. okt. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem kétszer összesen, de akkor meg is érdemeltem. Egyszer az úton rugdaltuk át a labdát és engem majdnem elütött egy kocsi, ahogy rohantam át, anyuék meg éppen látták az ablakból. Egyszer meg iskola után elcsavarogtam és későn mentem haza, otthon meg nem tudták, hova tűntem. Máskor sohasem bántottak, de ezekért nagyon kikaptam. Hasra kellett feküdnöm az ágyon, levenni a nadrágomat, meg a kisgatyámat, és egy játék ostorral Apukám nagyon elvert. Nagyon fájt, sírtam is, de többet nem is csináltam ilyet. Ma azt mondom, hogy jól tették, mert ezek a tilalmak egy leszidástól nem biztos, hogy ilyen jól rögzültek volna bennem. Erre a két kikapásra meg mindig emlékeztem ezután.
2009. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
Olykor-olykor előfordult.
2009. dec. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
100%
Kétszer kaptam, egyszer mikor haverokkal összefirkáltuk a suli falát, és behívták a szülőket elbeszélgetésre, akkor aputól nagyon kikaptam, le kellett tolni gatyát, és kaptam a fakanállal. Másodszor, meg cigivel mentem haza, és összefutottam anyuval, ő is jó alaposan elfenekelt érte. De azóta sem csinálom egyiket sem. Ebből a kettőből tanultam a legtöbbet. Anyumtól kaptam más dolgokért is a fenekemre, de ha belegondolok azokból is tanultam. Nálunk volt szigor, nem csoda hisz 3an vagyunk fiú tesók, és néha nem árt rendet tenni otthon. Mi is ettől független imádjuk egymást.
2010. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!