Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha anyagilag bármennyit...

Ha anyagilag bármennyit megengedhetnél, ha nem kellene mérlegelni, jövőre gondolni, akkor hány gyermeket vállalnál?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 15:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kettőt.


Én nagycsaládban nőttem fel, a legtöbbször azt hallotam anyukámtól hogy "hagyjál már, nem látod hogy dolgom van?". Persze egy idő után már nem is mentem hozzá semmivel.

És ez nem hiszem, hogy bunkó kérdés lenne. Egy nap a nagycsaládosoknak is 24 órából áll, amiben van munka, iskola/óvoda, alvás, házimunka - marad mondjuk 4. Nem mindenki képes ezalatt 4-5 gyereket kikérdezni, meghallgatni, játszani vele stb.

2013. ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló! Ott tévedsz, hogy ha pl. anyuka megteheti, hogy otthon van a gyerekekkel, akkor gyönyörűen belefér az időbe, energiába akár 4-5 gyerek is.

Ha 8 órában dolgozik, plusz oda-vissza út, akkor 1 gyerekkel is nehéz megoldani.

A kérdésre válaszolva: ha álomvilágban élnénk, s semmi nem számítana, 5-6 gyereket szeretnék. Még csak 1 van, s nem álomvilágban, most érkezik lassan a második. A többit meglátjuk.:)

2013. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ha az anyagiak nem számítanának, legalább 4et, de abból akár 6 is lenne.
2013. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Még egyet. Harmadik lenne.
2013. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
3-at, annál többet nem. Így marad 2.
2013. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!