Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha anyagilag bármennyit...

Ha anyagilag bármennyit megengedhetnél, ha nem kellene mérlegelni, jövőre gondolni, akkor hány gyermeket vállalnál?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 15:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%
Nálam ez nem anyagi kérdés,messze az átlag felett élünk,mégsem szeretnék több gyermeket a meglévő mellé.
2013. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%
Akkor is csak egyet. Nem az anyagiakon múlik az ami miatt egy gyereket akarok csak.
2013. ápr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
69%
3-t akarunk így is, de ha tényleg így lenne, 5-ig nem állnék meg.
2013. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%

Három van, ennyit mindenképp szerettünk volna.

Én most úgy érzem, hogy érzelmileg és energia szempontjából nem bírnánk többet.

Egy negyedik nincs kizárva, de mindenképp csak pár év múlva.

Biztos könnyebb lenne, ha lenne valaki, aki segít a házimunkában pl. mert akkor sok energiám felszabadulna, de most ezt elképzelni sem tudom. Meg nagyobb autó is kellene egy negyedikhez. Szóval ez még kérdéses, a korom és az egészségem miatt annál több már nem férne bele biztosan.

2013. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%
Akkor is csak egyet. Ez nem csak az anyagiaktól függ. Imádom a fiam, de én 1 gyerekre vagyok kalibrálva.
2013. ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%
Ha arra gondolsz, hogy pl. Rubint Rékáék, nem túl sokat vannak a gyerekeivel, élik a saját életüket a Norbival, nem kell otthon házimunkázni, csak pár órányit "kell" a gyerekekkel foglalkozni, úgy talán 4-5-öt. Mert akkor csak a szeretemet kell feléjük árasztanom. De úgy, hogy teljesen egyedül vagyok, nulla segítség, férjem sem segít, így felelőtlenség volt ezt a 3-t is vállalni.
2013. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
5-öt! imádom a nagycsaládot. Én pedig erre vagyok kalibrálva! De sajnos 3-nál többet nem merünk.
2013. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%

4 et mert ennyit bírunk a férjemmel. Anyagilag is ennyit tudunk de valóban nem ez a legeslegelső dolog úgy értem hogy hiába milliárdos vki pl. ha türelme energiája ereje csak 1 hez van.

Persze az is igaz hogy csak szeretettel nem lehet jól lakni. Szerencsésnek érzem magam hogy ennyi gyereket normális körülmények között fel tudunk nevelni.

2013. ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
Maximum kettőt vállalunk így is-úgy is.
2013. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
Nálam nem az anyagiakon múlik, hanem azon hogy még egy babát nem tudok kihordani. Semmi segítségem, ez a második gond az anyagiak csak hab a tortán. Amúgy egy tökéletes világba 3-at szülnék. Most van egy lány meg egy kisfiú, még egy lányt bevállalnék meseországban.
2013. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!