Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha anyagilag bármennyit...

Ha anyagilag bármennyit megengedhetnél, ha nem kellene mérlegelni, jövőre gondolni, akkor hány gyermeket vállalnál?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 15:27
1 2 3
 11/25 Golan Trevize ***** válasza:
76%
Én négyet.
2013. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 gyerekkel szoktunk viccelődni :D Reálisan (ha a pénz nem számítana), szívesen bevállalnánk 4-et. Az élet majd eldönti, hogy mennyi lesz :)
2013. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk egyelőre 1 van,de kettőnél többet nem szeretnénk.Anyagiak ide,vagy oda.Nem tudom a nagycsaládosok hogyan csinálják,hogy minden gyerekre elegendő figyelem jusson...
2013. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%

off: hidd el sok nagycsaládosnál több figyelem jut a gyerekekre külön-külön, mint némely egyke vagy kétgyerekre. Sőt, a nagycsaládosok gyerekei sokszor ezerszer önállóbbak. Rengeteg példát látok.

Egyébként ezt a kérdést nagyon utálom, hogy nem tudom hogy jut elég figyelem, ez olyan provokáló. Ne haragudj ha nem ennek szántad, de sokszor direkt provokatív.

2013. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%

3

így is,úgy is

2013. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
62%
Én is utálom ezeket a megjegyzéseket hogy hogy jut elegendő figyelem...engedtessék már meg hogy el tudja dönteni 2 felnőtt ember hogy elegendő figyelmet tud e fordítani nagycsaládosként is minden gyerekére. Azért mert vki ezt elképzelni se tudja, attól még van aki megtudja oldani. Én se szólok be éllel hogy el se tudom képzelni hogy éri be vki mondjuk 1 vagy 2 gyerekkel. Az ő dolga, nem szólok bele és nem teszek megjegyzést még akkor se ha én másképp vélem. Bocsánat az offért.
2013. ápr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%
16 os vagyok MEG TUDJA oldani természetesen külön szó, csak véletlen összecsúszott.
2013. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

1 gyerekünk van és nem tervezünk többet.

Elég sok oka is van,de az anyagiak pont nem.

2013. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ajjjajjjj,én szítottam a tüzet...de nem így szántam!!!Úgy értem,emelem a kalapom az olyan szülők előtt,akik erre képesek!Nekem nem menne!Én is ismerek olyan 3 gyerekes anyukát,akinek megy nem is akárhogy...de akkor sem értem,hogy csinálja...és igen,én is 4 gyermekes családban nőttem fel,épp ezért sokat tanultam a nővéreimtől,de csak tőlük,mert anyámnak már nem volt energiája ennyi gyerekhez,csak hogy hozzak egy ellenpéldát is...
2013. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ha nem az anyagiakon múlna, akkor biztosan 3-at vagy 4-et. Így szerintem meg kell állnunk a kettőnél. :(
2013. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!