Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek apukának JÁR egy...

Szerintetek apukának JÁR egy hetes nyaralás 2-3 hónapos baba mellett?

Figyelt kérdés

Ismerős pár,még nincs meg a gyerek.Apuka most tervezgeti a nyaralást,külföld,jó messze innen,pár szingli baráttal és lánnyal.

Feleség kisbabástul persze maradjon otthon,hisz "ugyse élvezné".

Amíg ketten voltak,kettesben és barátokkal eljártak,évente egyszer külföldre is,spórolva telt rá.


Most akarja beadagolni a nagypocakos feleségnek,hogy mit is akar.


Engem is kérdezett,én megmondtam,hogy felőlem mehetne,de vissza ne jöjjön ha képes lenne itthagyni csecsemővel több ezer km-re1-másfél hétre.


Ti hogy fogadnátok?


2013. márc. 18. 11:57
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Én elmondtam neki a véleményem,nem fogalmaztam finoman.

Mondtam,hogy ezzel a házasságát is veszélyezteti,de még a baba egészségét is ha a felesége ezen fog kattogni az utolsó 2 hónapban.

2013. márc. 20. 08:29
 22/23 anonim ***** válasza:
utolso vagyok.Es mit szolt hozza?
2013. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Azt,hogy majd megbékél ha veszekszik is kicsit,nagyon ugysem fog,el lesz foglalva a gyerekkel.Mert szerinte első egy évben úgyis csak az anyja kell a gyereknek,ő úgysem fog tudni mit kezdeni vele,majd ha nagyobb lesz,játszik vele.

A témát lezártam azzal,hogy egy idióta barom,és nekem ne picsogjon ha az asszony párom lábbal rúgja ki ha megmutatja a repjegyet.

2013. márc. 21. 14:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!