Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek apukának JÁR egy...

Szerintetek apukának JÁR egy hetes nyaralás 2-3 hónapos baba mellett?

Figyelt kérdés

Ismerős pár,még nincs meg a gyerek.Apuka most tervezgeti a nyaralást,külföld,jó messze innen,pár szingli baráttal és lánnyal.

Feleség kisbabástul persze maradjon otthon,hisz "ugyse élvezné".

Amíg ketten voltak,kettesben és barátokkal eljártak,évente egyszer külföldre is,spórolva telt rá.


Most akarja beadagolni a nagypocakos feleségnek,hogy mit is akar.


Engem is kérdezett,én megmondtam,hogy felőlem mehetne,de vissza ne jöjjön ha képes lenne itthagyni csecsemővel több ezer km-re1-másfél hétre.


Ti hogy fogadnátok?


2013. márc. 18. 11:57
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Hozzátéve,hogy családi nyaralást nem is akar egyáltalán,mert egyrészt kisbaba mellől hogy bulizza át az éjszakát,másrészt arra már nem futná,tehát az asszony üljön otthon egész nyáron...
2013. márc. 18. 11:58
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el, hogy egy apa 2-3 hónapos baba mellett akar elmenni nyaralni a haverokkal. Talán fogamzás előtt kellett volna arra gondolni, hogy bulizza ki magát. Egy pici baba mellett a segítségére is szükség lehet. Azt pedig nem is részletezném, mit gondolok egy olyan "apáról", aki 2-3 hónapos kisbabája mellől nyaralni vágyik a haverokkal, minél távolabb otthonról. Van, akinek nem való gyerek. Kár, hogy most derült ki.
2013. márc. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pofátlanság. Persze ne zárja be magát otthonra, de azért egy ekkora baba mellett még nagyon kell a segítség, elég gáz így elmenni nyaralgatni, mikor otthon meg "meló" van.
2013. márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam,nem 20 éves (30 elmúlt pár éve,házasok is pár éve).
2013. márc. 18. 12:04
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen embernek nem való család. A baba tervezett volt? Mert ha ő is szerette volna, akkor most miért menekül?

Ez nem normális dolog szerintem.

És ez kortól független. Van, aki huszonévesen felelősségteljes apuka, és van, aki egész életében nem válik rá alkalmassá...

2013. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem a férjem itthon hagyott a két gyerekkel tavaly nyáron. Ő a balcsin volt(imádtam az időjárást, ahogy elindultak fürdeni szakadt az eső-vihar, hála jól se érezte magát), én meg itthon elbohóckodtam a gyerekekkel(még nem volt 3éves a fiam, másfél se a lányunk)

és jól éreztük magunkat.

Amitől azonban falra másztam, hogy qvasok pénzt elbsztt magára, itthon nyavajgott. IJ:D

2013. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Tervezett baba volt.


Balaton azért nem több ezer km,hogy ha bármi van,max fél nap és itthon van.Ő több ezer km-re tervezi perpill a nyaralást,épp repjegyet foglal,most olcsóbb,és szállásokat néz,úgy akarja elmondani,hogy már befizetve előleg,vagy repjegy megvéve.

Közös kasszából persze.

2 hónap múlva születik a baba.


Az én párom nem ilyen,de ha ilyennel előállna,alhatna az anyja kanapéján és gondolkodhatna hogy ér-e enyi,hogy csak hétvégi apuka lesz...

2013. márc. 18. 12:15
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy eltűrném. Így nem. Sajnálom az asszonyt.Ámbár biztosan nem ma lett ennyire önző az a férfi.
2013. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én kiakadnék. Más, hogy havonta 1-2-szer elmegy bulizni, és más lenne, ha 1 hétre itt hagyna. Az ilyeneket úgy kupán csapkodnám....
2013. márc. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Havi 1-2 buli,esetleg belföldön pár nap barátokkal szerintem sem gond,nem vagyok házisárkány én sem,de ez kiverte a biztosítékot,sajnálom szegény nőt.
2013. márc. 18. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!