Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek apukának JÁR egy...

Szerintetek apukának JÁR egy hetes nyaralás 2-3 hónapos baba mellett?

Figyelt kérdés

Ismerős pár,még nincs meg a gyerek.Apuka most tervezgeti a nyaralást,külföld,jó messze innen,pár szingli baráttal és lánnyal.

Feleség kisbabástul persze maradjon otthon,hisz "ugyse élvezné".

Amíg ketten voltak,kettesben és barátokkal eljártak,évente egyszer külföldre is,spórolva telt rá.


Most akarja beadagolni a nagypocakos feleségnek,hogy mit is akar.


Engem is kérdezett,én megmondtam,hogy felőlem mehetne,de vissza ne jöjjön ha képes lenne itthagyni csecsemővel több ezer km-re1-másfél hétre.


Ti hogy fogadnátok?


2013. márc. 18. 11:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadnám, ha el akar menni, csak hosszabb időre és többet csomagolna, mint most tervezi. Elmehet, de haza ne jöjjön már. Pakolja össze a cuccát, és húzzon a francba! Tuti kiraknám, ami még az övé és otthonhagyta és lecserélném a zárat. Aztán beadnám a válást. Apa és férj az, akire számítani lehet. Erre az emberre nem lehet. Ha a barátja vagyok, és nem a felesége, akkor is a szemébe mondanám meg, hogy mennyire semmirekellőnek tartom. 2-3 hónapos kisbabáról beszélünk, az ég áldja meg! Milyen ember ez?
2013. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Unokatestvéremék 11 éves házasok, az ő férje is évente több alkalommal jár utazgatni barátokkal a világ minden tája felé. Ott is van 2 pici gyerek. Néha viszi őket is, de inkább a baráti utazás. Nem vettem észre, hogy ez az unokatesómnak rosszul esne, ha igen, jól titkolja;)


Nekem nagyon rosszul esne, de nem vagyunk egyformák.

2013. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nekem sem esne jól. De az én férjem nem is menne nélkülem, nélkülünk.
2013. márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tenné zsebre amit kapna tőlem már csak az ötletért,hogy itt hagyja a friss új családját,mert szórakozni támad kedve...

Nagyon nagy szerencsémre az én férjem nem ilyen,még általában nekem kell elzavarni,hogy néha kapcsoljon ki egy kicsit,mert nélkülünk nem szívesen megy sehova.

Mivel ezt szoktam meg,nagyon rosszul érintene ha ez velem/velünk történne.

2013. márc. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem hagynám. Ha menni akar, menjen, de vissza se jöjjön.

Hálistennek a páromnak ilyen meg sem fordult a fejében!

Ő a lassan 2 év alatt egyszer ment el a Balcsira egy éjre a barátainkkal, de megbánta. Én mondtam, hogy legalább ő menjen, én nem akartam még itthon hagyni a gyereket, vinni meg főleg nem, mert bulizós hétvége volt, nem bababarát.

De olyan, hogy 1 hét, külföld,és nem velünk, na neeem!!!

2013. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül a véleményemmel.


Az én párom sem ilyen,hozzá se mentem volna ha ilyen lenne,nemhogy szülni neki.Ő is inkább az a fajta,aki nélkülünk sehova,el is maradoztak azok a haverok,akik gyerek és feleség mellett minden hétvégén bulizni hívták,ami egyenlő a seggrészegséggel,és persze egyedül kellett volna mennie.Mára csak családos barátaink vannak.


Azt nem tudom az illető gyerekvállalás előtt milyen volt,bár a nővel együtt mentek mindenhova,nem volt "akadályozó tényező".

2013. márc. 18. 14:54
 17/23 anonim ***** válasza:

Én már azon is kiakadtam, mikor a párom két napos bicajtúrát szervezett a balatonra, amikor én pocakos voltam és 2,5 éves volt a fiunk. :) És nem singli haverokkal, hanem általam is ismert munkatársakkal... a vége az lett, hogy mi is mentünk :) bár nem bicajoztunk.

Most nyáron megint szervezi, megint kiakadtam, hogy a nyaralásunk csak nekem jut az eszembe (huuu... b..sszus, tavaly ilyenkor már az is le volt foglalva... na akkor a köv. feladatom) de ő már hónapokkal ezelőtt leszervezte a bicajtúrát... de most sem ússza meg, megyünk vele megint :)

Nyilván külfölre, és több hétre nem mehet egy újszülöttel az anyuka, hát tuti, ha ilyen lenne a párom, akkor tényleg haza sem kellene jönnie. És csak akkor mondja, mikor már lefoglalta, megvette?? Ez milyen gerinctelenség! Pár hónapos baba mellől lelépni 1 hétre? Én már azt is nehezen tűrném, ha munka miatt kellene mennie, mint két barátnőmnek is utazgatós a férje a munka miatt, de az érthető... de ez? Hogy singli haverokkal, havernőkkel szórakozni menni külföldre..... pfffff... be sem gondolok....

2013. márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Ráadásul családi nyaralás rovására...mert egy hetes-másfélhetes külföldi út repjeggyel,szállással-nem gagyi faház- mindennel végigbulizva biztos nem 100ezer.


Mi is közös kasszán vagyunk,ahogy ők is-kb ugyanannyit keresnek-kiakadnék ha a közös kasszát ilyen miatt csapolná meg rendesen a párom szülés előtt,lehet bármi baj amire kellhet.(nekünk pl a kicsi úgy született,hogy utána hónapokig jártunk vele speckó kezelésekre,rengeteg pénzt elvitt.Ha párom elbulizta volna a félretett pénzt,akkor nem lett volna miből,helybe tekerem ki a nyakát ha hülyeség miatt szenved hiányt a gyerek)

2013. márc. 18. 15:19
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Mire haza akarna jönni, már új zár lenne. Cucca az ajtó előtt (jobb esetben, ha nem hordanák szét)


A gyerkőc tervezett volt, akkor tudhatta, hogy vége a lazsálós legényéletnek. Felelősséggel tartozik a felesége és a baba irányába. Megszűnik az én akarom, én csinálom, enyém és hasonló szóhasználat. Amint baba van MI a helyes, a CSALÁD az első. Nem kisbabás anyukát otthon hagyni, mert berúgva akar qrvázni, meg randalírozni, elszórni a pénzt ami baba mellett igencsak kell...ki kell az ilyent herélni, akiben ennyi kötelességtudat nincs, nehogy még egy szerencsétlen porontyot csináljon.

2013. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ez azert eleg durva..Hogy tehet ilyet egy ferfi?Nem is ferfi az ilyen..De ha ez az ismerosod akkor nem tudod neki megmondani hogy ugyan mar gondolkodjon el ezen,vagy szolni a felesegenek?Ez eleg nagy gerinctelenseg..:(
2013. márc. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!