Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki legyen szíves mondjon...

Valaki legyen szíves mondjon olyan helyet a Balaton mellett, ahol nem zavarunk senkit a hangos zenével, bulikkal?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy party nyaralást csinálni, lehetőleg a Balatonnál (de ha valaki máshol tud erre alkalmas helyet, nyugodtan ossza meg velem). Mivel több napon keresztül szeretnénk minden este házibulikat tartani, ezért olyan hely lenne a jó, ahol nem zavarjuk a környezetünket. Nem vagyunk nagyon durván bulizósak, de a hangos zene mégis zavaró, ha valaki a közelben pihenni szeretne, nem szeretnénk ezzel más nyaralását elrontani.

2013. febr. 10. 15:17
 1/3 anonim válasza:

Siófokon szerintem a legjobb.Ott a legtöbb jó szórakozóhely,és olyan szállást kell találni ahol nem sok a szomszéd vagy kicsit szeparált a többi lakóhelytől.

Bár nem tudom,kizárólag házibulit szeretnétek minden este?

2013. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha van lehetőség másra, akkor nem. Köszi, akkor majd körülnézek Siófokon. :)
2013. febr. 15. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:

BalatonKenesén van, a falu északi szélén a BME geodéziai mérőtábora és egy régi MÁV-üdülő. Utóbbiról nem tudok sokat, de előbbit néhány éve el akarták adni, nem tudom, sikerült-e.

Mindenesetre igen valószínű, hogy mind a kettőt ki lehet bérelni. Abszolút elfogadható állapotú, rengeteg ágy van több épületben, a falu szélén nem sok embert tudtok zavarni (egyetemi tábor... gondolhatod, mihez vannak szokva a környéken), gyakorlatilag csak át kell sétálni az út túloldalára és ott van a Balaton (jó, nádasos, de abban is van egy stég, amin be lehet menni fürödni és 10 perces séta a strand)

2013. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!