Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Házasok voltatok az első...

Házasok voltatok az első gyermeketek születésekor?

Figyelt kérdés
Akik nem,utána néhány évvel összeházasodtatok? Nagy lagzit tartottatok?
2013. márc. 14. 10:21
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
42%
Miért kell lepontozni? Mert csak a gyerek után házasodtunk? Nem is értem. Most már mindenért lepontozzuk egymást??? Én csak a kérdésre válaszoltam.
2013. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Mi nem leszünk házasok mikor megszületik a majd az első babánk, akkor már mi is 6 éve leszünk együtt:) A párom nagyon el akart venni, de én soha nem vágytam házasságra, fehér ruhára, stb...Nekem fontosabb hogy boldogok legyünk egymás mellett és ehez nem kell papír.
2013. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
52%
Igen 1 eve voltunk hazasok amikor kismama lettem, de nem volt kikotes, hogy hazasodnunk kell a baba elott.Igy alakult , akkor ertunk meg a baba vallalasra :)
2013. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Igen, 1,5 éve voltunk házasok, mikor a fiunk született.
2013. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Nyaron szuletik a 2. gyerekunk, nem vagyunk hazasok. A fejunkben ott van, hogy egyszer esetleg osszehazasodunk, de nincs konkretan tervben. Miota gyerekunk lett, CSALAD lettunk es azota nem erzem kulonosebben fontosnak, hogy osszehazasodjunk.
2013. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Nem és nem is hinném, hogy ebből lesz esküvő. Véletlen baba, az apjával nem is voltam együtt, mikor becsúszott. Most amilyen gyakran csak lehet találkozunk, csak ezt megnehezíti a kettőnk közötti távolság (nem élünk egy országban), de azért ünnepeken, hosszabb szüneteken sikerül összejönnünk és akkor majdnem olyanok vagyunk, mint egy igazi család :) felmerült az együttélés, házasság gondolata, de sajnos egyikünk sem adná fel ott a munkáját, ahol most van. Mindkettőnk szép karriert épített ki, szóval ez nem olyan dolog, amit az ember csak úgy elhagy és akkor dolgozik máshol.

Ha lesz is ebből egyszer házasság, nem hinném, hogy olyan nagy lagzi lenne, bár vagyok annyira lányos nő, hogy néha-néha álmodozzak róla :)

2013. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

A szülés előtt 3 héttel volt a polgári esküvőnk. Családi körben ünnepeltünk egy étteremben.

A templomi pedig a keresztelővel együtt. :)

Amúgy sosem akartam nagy lagzit.

2013. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
1 ev 2 honapja vagyunk egyutt. Januarba volt a polgari eskuvonk. Augusztusban szulok. Jovo nyaron lesz a templomi eskuvonk.
2013. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!