Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Házasok voltatok az első...

Házasok voltatok az első gyermeketek születésekor?

Figyelt kérdés
Akik nem,utána néhány évvel összeházasodtatok? Nagy lagzit tartottatok?
2013. márc. 14. 10:21
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
62%
Tőlem lepontozhat bárki,szerettem volna ha egyszer nagy lagzim lesz (mert melyik lány nem?)de úgy érzem attól a papírtól nem fog megváltozni a kapcsolatunk,és inkább költöm a babámra a lagzi pénzt (mert nem vagyunk elengedve anyagilag)és szerintem a pocaklakónk a legnagyobb kapocs a kettőnk szerelmében :)1es 2es örülök a véletlen szerencsének!Igen 2es ez lesz eddigi legszebb évfordulós ajándékunk,még ha nem is pontos!!Szép babavárást,és jó babázást Mindenkinek!!
2013. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
58%
Lor22 mintha az ujjamból vetted volna ki a betűket. :D teljesen ugyanígy vagyunk mi is vele. Ki ne vágyna rá? De én mikor kiderült, hogy végre sikerült teherbe esnem akkor fogtam fel, hogy Ő lesz az aki minden papírnál fontosabb és erősebb kapocs lesz köztünk, mert NEKI akkor is a párom lesz az apukája én pedig az anyukája, ha esetleg mi már nem szeretjük egymást. Már nem választhat el minket semmi. Az esküvő után elválni nem nagy szám.
2013. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
55%
Ja kettes voltam :)
2013. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
19%

Igen, ráadásul azon ritkaságnak számítottunk a családban, ahol az esküvő és a gyerek születése között 9 hónapnál több telt el.

Amúgy előtte sem volt nagy lagzi, igazából és esküvőt sem akartam soha, én még kislányként sem ábrándoztam arról, hogy majd fehér ruhában vonulok. Csak muszáj volt, mert a férjem külföldi, és így könnyebb volt az ügyintézés, letelepedés, mintha csak élettársak lettünk volna.

2013. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
66%
Nem voltunk, most sem vagyunk és nem is leszünk soha. májusban lesz 2 éves a fiunk 8 éve vagyunk együtt.
2013. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
78%

Félre ne értsetek, nem vagyok házasság ellenes, a házasság intézménye nagyon szép. Egyszerűen nekünk nincs rá keret, inkább költjük mi is a picire, egyikőnknek sem annyira fontos. De ha nyerünk a lottón, elvetetem vele magam :D

2-es

2013. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
46%
Igen, osszehazadodtunk, nekunk nagyon fontos volt, nem a papir, hanem maga a hazassag.
2013. márc. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
74%
Hi-hi 15ös :)Nektek is májusi és 6 éve voltatok együtt mikor született :)Úgy feldobnak az ilyen véletlen apró dolgok :D 2es jó lenne ha még kom-eszt megyéből is lennél :)
2013. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
54%
17-es vagyok, 12 eve vagyunk egyutt es 10 eve hazasok.
2013. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Igen Lor22, ez nekem is feltűnt, hogy másoknak is így jött ki. :)
2013. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!