Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvédelmi segély 3 havonta...

Gyerekvédelmi segély 3 havonta jár?

Figyelt kérdés
Decemberben igényeltem. 05.22-ig fél áron étkezik a gyerek az óviban.Még akkor dec.-ben utaltak 6000Ft-ot amire én úgy emlékszem azt mondták 1 évig 3 havonta küldeni fogják.Tehát ebben a hónapban esedékes lenne,de még nem jött semmi.Nagyon számítottam rá.Meg fogom kapni,vagy rosszul emlékszem?Köszönöm
2013. márc. 12. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 1 évben kétszer küldik. Azt nem tudom, hogy pontosan mikor van ez a két alkalom, de kétszer küldenek.
2013. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy évben kétszer jár legközelebb júliusban kapjuk!

Valamit félre érthettél, én mikor igényeltem jött a határozat mi ingyen ehetünk az óviba!

2013. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zabmester ***** válasza:
Ez nem segély, ez rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény. Ennek van az a része, hogy az étkezés ingyenes, vagy kedvezményes összegű, illetve évente KÉT alkalommal jár pénz, egyszer télen, egyszer nyáron.
2013. márc. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy pontosak legyünk: augusztusban küldenek 5600 forintot erzsébet utalvány formájában,éa november végén vagy december elején ugyanúgy.Kedvezményes vagy ingyenes az ovis/sulis étkezés és ingyen vagy kedvezményes a tankönyv. Egy a lényeg pénzt most ne várj.
2013. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!