Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vagytok itt 20-24 éves fiatal...

Vagytok itt 20-24 éves fiatal anyukák? Lehetne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Hogyan telik egy napotok? mennyi idősek a gyerekeitek,ha több van ?Milyen sűrűn jártok el kikapcsolódni,szórakozni? Bölcsis,ovis már a gyereketek? Hol laktok otthon,albérletben,saját házban?Tanultok még?Jó szülőnek tartjátok magatokat? Terveztétek a babát?Jól telt az első időszak?

Érdekelne velem egykorúak milyen anyák,hogyan csinálják :) Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. febr. 20. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia!:)22 leszek és 17 hetes terhes:)Tehát elég fiatal..:)A napom hát...veszélyeztett terhes vagyok de lassan csinálok ithhon mindent...Nem nagyon járunk el és eddig se jártunk..itthon ülösek vagyunk:)Anyósomnál lakunk:)Igen terveztük:)Jol tellik csak lassan:)És te?Veled mizu?
2013. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, de azért remélem nem baj, ha írok.

Jövő hónapban lesz 2 és fél éves a fiam.

Igazából egyáltalán nem járok el kikapcsolódni vagy szórakozni. Nincs lehetőségem rá.

Még itthon van a fiam, majd szeptemberbe megy oviba.

Anyósoméknál élünk, de külön háztartásban, saját magunkat tartjuk el.

Mivel az eddigi végzettségeimmel nem tudtam elhelyezkedni, így most készülök egy újabb szakmát megszerezni, hogy nagyobb esélyem legyen elhelyezkedni akkor, mikor a fiam ovis lesz.

Nem tartom magam rossz szülőnek, de tökéletesnek sem. Vannak hibáim, de kinek nincsenek? Szeretem a fiamat tiszta szívemből, minden tőlünk telhetőt megadunk neki és rengeteget foglalkozunk vele.

Igen, terveztük a babát. Nagyon nehéz volt az első időszak. Császáros is voltam, majd utána beteg lettem, 3 hónapos sem volt a fiam, amikor újra műtöttek. És azóta is több egészségügyi problémám van, de már sokkal nagyobb a fiam, így jobban bírom. Ahogy elkezdett járni, azóta mindig sokkal könnyebb.

És úgy néz ki, hogy ő lesz az egyedüli, nem tervezünk, legalább is egyenlőre kis tesót. Nincs kizárva, de esélyesebb, hogy nem lesz több.

2013. febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26 hetes vagyok és 24 éves. Ebből látod, hogy még nem született meg. Veszélyeztetett terhesként táppénzen vagyok. Már befejeztem a tanulmányaimat, van egy állásom is 3 éve, tervezett baba jön. Albérletben lakunk 2 éve egy helyen, ez egy biztos hely szerencsére. Előtte anyósékkal laktunk, oda semmiképp sem terveztünk babát, először kicsit össze akartuk szedni magunkat, bejelentett munkát találni, elkezdeni a saját életünket. Másképp nem vállaltam volt babát, de szerintem pont most ideális nekünk. A mindennapok elég lassan telnek, mindig próbálunk menni valamerre, rokonokhoz ide-oda. Párom dolgozik délelőtt, úgyhogy ilyenkor elég unalmas egyedül, de addig legalább nyugodtan meg tudom csinálni a házimunkát.
2013. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, 4 hónapos a kislányom. Nagyon jó baba, az éjszakát átalussza, napközben sem nyűgös. Egész nap mosolyog meg sikítozik. :) Kettesben a párommal eddig még csak 2szer mentünk el, a szülinapjainkon étterembe. Saját lakásba lakunk, de van rá hitel. Már nem tanulok, szülés előtt 1 évet dolgoztam. Nem terveztük a babát, de nem volt gond, hogy jött. Őszintén szólva, csak az első nap volt rossz itthon, de hamar belejöttünk. Az, hogy jó szülők voltunk-e, majd a lányunk elmondja, ha felnő. :)
2013. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
23 vagyok,végzős főiskolás,fiam lassan 2 éves.Nem terveztük nagy meglepetés volt.Kisfiam szeptembertől bölcsis,nem rég végeztem a szakmai gyakorlatommal,most 4 órában dolgozom Gyes mellett,párom is dolgozik.Apukám régi lakását felújítottuk rendbe raktuk ott lakunk,van autónk is.Párommal heti egyszer elmegyünk 1-2 órára,barátnőimmel havi 2-3szor jutok el este valahova.Fiam remek kis krapek,eleven,kiegyensúlyozott nagyon ügyes,folyamatosan csacsog,nagyon kedves kisgyerek,az első időszak nehéz volt,mert depressziós voltam.nekem a munka és a tanulás felüdülés.A párom nagyon jó apa,én nem tudom változó,néha éretlennek érzem magam,néha egész jó anyának,szeretem nagyon de néha így a dackorszakban a hajam tépem :)
2013. febr. 20. 11:56
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddig válaszokat :)
2013. febr. 20. 11:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak 19 éves vagyok és van egy tündéri 2hetes kislányom.:)Nem mondanám hogy tervezett baba volt de egy percre se gondoltunk arra h nem tartjuk meg.Még lett volna egy évem a suliból de abba kellett hagynom mert veszélyeztetett terhes voltam.Szórakozni mi se nagyon jártunk pont ezért.Kicsit nehéz szülésem volt aminek császár lett a vége de már nem fáj semmim úgyhogy mindent tudok csinálni amit csak kell.Albérletben lakunk amúgy:)A napok amúgy viszonylag gyorsan telnek.Szerencsére anyukám sok tanáccsal látott el és segít amiben csak tud úgyhogy már egész jól belejöttem a dolgokba:)
2013. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia.

24 éves vagyok, van egy 3 éves kisfiam és egy 7 honapos kislányom. Kisfiamat terveztük, kislanyomat nem, őt kb egy évvel későbbre gondoltuk, de örültünk.

Külön lakunk, de az elején szülőkkel laktunk, de mi tartottuk el magunkat. Ritkán járunk el külön a férjemmel, inkább 4esben szoktunk, ha meglatogatjuk a nagyszuloket, akkor szoktunk kicsit külön is elmenni moziba vagy barátokkal. Oviba szeptembertől megy a fiam, úgyhogy nem unatkozom itthon velük.

Erettsegim volt csak a szules előtt, úgyhogy mielőtt megszületett volna a kislányom letettem egy szakmát. Ha fiam ovis lesz, akkor pedig jön a nyelvtanulás.

2013. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia 24 éves vagyok van egy három éves kislányom, és egy két éves, az első tervezett volt, nagyon szerettünk volna babát, de azt mondták természetes úton sosem lehet, és lett. Majd három hónapos volt mikor ismét babát vártam, nagy meglepetésünkre, mivel azt mondták nem kell szednem semmit sem, úgy sem leszek terhes, az első csodababa volt, így nevezték. Majd a második után már szedtem gyógyszert 8 hónapja abba hagytam most az 5. hónapban vagyok a kisfiammal őt már kimondottan szerettük volna a két lány után. Nem járunk sehová sem el kikapcsolódni, a nagyobb óvis. Saját tehermentes családi házunkban élünk. nehéz ilyen pici korkülönbségek mellet, de megéri!:)
2013. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!20 éves vagyok,és 2,5 éves a kislányom.Nem volt tervezett,de nem gondolkodtam soha hogy elvetetem.Élvezem az anyaságot.Én kikapcsolódni,nem szoktam.Ha megyek is akkor 1 évbe egyszer az is szilveszterkor.Szeptemberbe megy oviba.Albérletben lakunk.Én még nem találtam munkát,de a párom dolgozik.Az első időszakba bele kellett még szoknom hogy állandó éjszakázás miegymás..

De szerencsésnek mondhatom magam mert már elég hamar végig aludta az éjszakát.Legtöbbször jó szülőnek érzem magam,de vannak olyan napok amikor nem.Most vagyok levelezőin,mivel ott hagytam a sulit.Tőlem sokan kérdezik hogy nem-e bántam meg?!De nem csinálnám most se másképp.én szeretem a gyerekem,és hiába hogy hamar szültem akkor is rendesen ellátom,meg komolyodtam.

2013. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!