Fiatal anyukák?

Figyelt kérdés
ti hogyan öltözködtök?
2012. ápr. 16. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól mert valaki anyuka, nem kell slamposnak lenni. Én ugyanúgy, mint gyerek előtt. Nem veszek fel semmit takaró ruhát, mert eddig sem viseltem. Jól érzem magam melegítőben, pulcsiban, farmerban vagy felsőben.
2012. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mint eddig, próbálok mindig csinosan, csak már kicsit nehezebb a pocaktól :)


24 éves 34 hkm :)

2012. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Majdnem mint a terhesség előtt. Nem hordok magassarkút, csípőfarmert, kivágott felsőket... Valahogy ezek már nem jönnek be. :) Ja, és a miniket is elfelejtettem. :)
2012. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy ,mint eddig. Bár nadrágba nem farmert hordok hanem a H&m -be vannak tök jó nacik amik kicsit lezser ,de divatos. Melegebb időben ugyan úgy hosszú pólóval cicanaci, rövidnadrág.

Én szeretnék csini kismama lenni,hogy a párom is büszke lehessen rám. Szerencsére eddig csak a pocim nőtt így könnyű :)

15hkm

2012. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már megszültem és 2 éves lesz a kisfiam (májusban),de ugyanúgy öltözködök.Vékony vagyok,így néha miniszoknyát is hordok.Otthon meg rendes ruhába, farmer, póló.Nem kinyúlt:)Csak olyan,amit nem sajnálok a kicsivel való játszásban összekenni.
2012. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy, mint terhesség előtt. Eddig sem volt ki a hasam, ezután meg pláne :D

Szeretek "csinos" lenni, attól, hogy babám lesz, nem szűnök meg nőnek lenni. Sokan meg is dicsérnek, milyen "szép, csinos" kismama vagyok. :)

Szülés után sem csak anya szeretnék lenni, hanem feleség és nő is egyszerre. Meg persze majd a bébikém barátja is idővel :)

22/18hkm

2012. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mint terhesség előtt,csípőnadrág,divatos cuccok,magassarkú csak ritkán.
2012. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Játszótérre nem szoktam kiöltözni.

Farmer stb..

De én még felveszem a magassarkú cipőt miniszoknyával 4 gyerek mellett is.

Egyébként 35,5 vagyok.

2012. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszoka!

azert kerdeztem mert en is ugyan ugy oltozkodom mint a gyerekek elott,mivel meg fiatal vagyok nem fogok othonkat felvenni!

Es az egyik ismeros megjegyezte hogy igy nem illik oltozni!

volt rajtam egy csipofarmer meg egy bluz(nem kivagott)es egy szanda van sarka nem de nem tusarku !Azokban amugy is nem birok menni!

Es azt mondta nekem mer nem illene igy otozkodnom!

Mondtam is,attol h van ket gyerek nem lehet az ember csinos,nem lehet nonek erezni magam!?

Szoktam latni olyat az utcan hogy tolja a babakocsit masik fogja a kezet es miniszoknya meg magasarku van rajta!Igen megbamulom!Es mondom is hogy jeeeee milyen csinos pedig mar ket gyereke van!

Ez az ember meg engem ugy lenezett hogy divatos ruha volt rajtam!es hogy miert jarkalok igy!

pedig o is 28 eves szep az alakja es megis takarja magat lezser ruhakkal!Attol nekem miert kene?

2012. ápr. 17. 06:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!Igen is vedd fel,ha jól áll semmi kivetni való nics benne.Más 2 gyerek mellett is úgy néz ki,mint egy bálba.

Na persze azok ne vegyék ezt fel,azok takarják inkább.

Én 4 gyerek mellett simán felveszem,de még sose jegyezte meg senki,hogy nem illik inkább,hogy milyen csinos vagyok s nem is látszik a 4 gyerek rajtam.

Épp egyik hétvégén megkérdezték az egyik rendezvényen ahol voltunk a lányomtól,hogy a barátnője vagyok?Mondta nem az anyukám.És én erre büszke vagyok.Voltam én már olyan szülőin mikor az apukától megkérdezték,hogy a nagypapa tetszik lenni míg ő felelre nem az apuka vagyok.Miért ez jobb?

Amibe jólézed magad bátran vedd fel,ne tőrődj az irigyek véleményével.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!