Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi szólnak az emberek egy...

Mi szólnak az emberek egy punk anyukához?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és van egy 8 hónapos fiam. Sokszor megbámulnak minket, amikor a városban tologatom, de ezt már megszoktam. Csak azt nem értem, hogy hivatalos helyeken miért bunkók velem. A fiam rendesen megkap minden ellátást, csak velem beszélnek minősíthetetlenül pl. az orvosnál, vagy az anyakönyvi hivatalban. Tudom, hogy nem úgy nézek ki, mint a környékbeli anyukák (akik amúgy egyszerűen nem állnak velem szóba, nevetnek a hátam mögött), pink hajam van, vannak tetkóim meg piercingjeim, bakancsban járok, de most ez miért fáj nekik? Amúgy más felnőtt emberekkel sose volt problémám, csak az olyan helyeken, ami valahogy kötődik a gyerekhez. Medt pl. amikor a bankban intéztem a lakáshitelt, akkor a lehető legudvariasabban beszéltek velem, meg is lepődtem rajta, elszoktam már ettől. Miért ilyenek velem az emberek? Nem akarok a külsőmön változtatni, szerintem más se teszi ezt, ha gyereke születik, akkor nekem miért kéne? Különben is, tetováló vagyok, hát hogy máshogy néznék ki? Meg punk zenekarban énekelek, hát eléggé furán venné ki magát, ha otthonkában járnék. Mit tegyek? Most azért zavar ez a helyzet, mert azt megszoktam, hogy pl. egy új helyen, ahol még nem ismernek, kicsit furcsán néznek rám elsőre, de ha elkezdtem beszélgetni az emberekkel, akkor mindig jó kapcsolatot tudtam kialakítani velük. Pl. az egyetemen is így volt, de két nap alatt mindenkivel jóban lettem. Komolyan mondom, már várom, hogy visszamehessek dolgozni meg suliba, mert ott legalább emberszámba vesznek, nem úgy mint itt... Nem akarom bölcsibe dugni a fiam két éves kora előtt, de egyszerűen megőrülök attól hogy olyan emberekkel vagyok körülvéve, akik levegőnek néznek meg még csak esélyt se adnak arra, hogy megismerjük egymást.
2008. jún. 5. 16:42
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
2%
én scene avgyok engem is megbámulnak állandóan.meg kiabálnak utánnam h b*zi emós..meg miegymás.. de én ojankor csak kijjeb húzom magam és felfele nézek hogy lássák mennyire alsóbbrendűek és méltatlanok arra hogy akár rájuk nézzek.nem értem mi a bajuk az embereknek az extrém külsőkkel.:/ punk,scene,emo,stbstb elöbb szerintem utánna kéne nézni egy egy stílusnak aztán véeményezni csak az a baj hogy ezt sokan elfelejtik:S:( és előitéletekkel néznek az emberre:S
2009. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
3%
én scene avgyok engem is megbámulnak állandóan.meg kiabálnak utánnam h b**zi emós..meg miegymás.. de én ojankor csak kijjeb húzom magam és felfele nézek hogy lássák mennyire alsóbbrendűek és méltatlanok arra hogy akár rájuk nézzek.nem értem mi a bajuk az embereknek az extrém külsőkkel.:/ punk,scene,emo,stbstb elöbb szerintem utánna kéne nézni egy egy stílusnak aztán véeményezni csak az a baj hogy ezt sokan elfelejtik:S:( és előitéletekkel néznek az emberre:S
2009. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

imádlak téged:D:D de tényleg. annyira jó h te nem hitted el hogy 'majd kinövöd' :D énis ilyen anyuka akarok lenni majd:)



18L

2010. okt. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!